Jakie akcesoria do urządzeń polerujących są dostępne w naszym sklepie internetowym Gastromania.pl?

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla naszych klientów innowacyjne akcesoria do urządzeń polerujących, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Są to produkty wykonane z trwałych materiałów, dzięki którym maszyny do polerowania szklanek i sztućców będą pracować efektywniej – bez zbędnych przerw i usterek. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl są dostępne m.in.: szczotki do polerowania BARTSCHER, granulaty do polerek BARTSCHER, gotowe zestawy 5 szczotek do polerowania BARTSCHER, zestawy przednich kółek do pakowarek wolnostojących SAMMIC oraz granulat kukurydziany 3 kg do polerek do sztućców BARTSCHER.

Czytaj więcej >

Dlaczego warto regularnie wymieniać akcesoria do urządzeń polerujących?

Akcesoria do urządzeń polerujących, podobnie jak inne artykuły gastronomiczne, poprzez intensywną eksploatację z czasem ulegają zniszczeniu. W przypadku maszyn do polerowania szklanek i sztućców wymiana poszczególnych elementów jest szczególnie ważna, gdyż w innym przypadku szkło nie będzie wyglądało perfekcyjnie i na całej jego powierzchni mogą pozostać nieestetyczne smugi. W naszej ofercie znajdą Państwo szczotki polerujące w zestawach – co pozwala zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy – a także pojedyncze egzemplarze; wybór jest uzależniony od indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze szczotki do polerowania BARTSCHER są wykonane z mikrowłókna, które nie pozostawia śladów i włosków na powierzchni szklanki. Inwestycja w te produkty jest najlepszym rozwiązaniem!

Akcesoria do urządzeń polerujących dla profesjonalnej gastronomii

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem, w którym są dostępne nie tylko akcesoria do urządzeń polerujących, lecz także inne urządzenia, meble i gadżety gastronomiczne. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania i życzymy udanych zakupów!