Wszystkie kategorie w dziale Młynki i rozdrabniacze odpadów

Młynki i rozdrabniacze do odpadów w asortymencie Gastromania.pl

Młynki i rozdrabniacze do odpadów dostępne w naszej ofercie to zaawansowane urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym. Takie akcesoria świetnie sprawdzą się do rozdrabniania obierków po ziemniakach, jarzynach i owocach, niewielkich kości drobiowych, fusów po kawie, łupinach, gotowanym mięsie, a nawet skorupkach jaj. Są uniwersalne, łatwe w montażu i dają nieograniczone możliwości, dzięki którym zachowanie idealnej czystości w kuchni i miejscu pracy będzie znacznie prostsze i bardziej efektywne. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo młynki i rozdrabniacze do odpadów w wielu ciekawych wariantach.

Czytaj więcej >

W jaki sposób działają młynki i rozdrabniacze do odpadów?

Młynki i rozdrabniacze do odpadów zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów jak m.in. stal nierdzewna oraz tworzywo sztuczne. Pierwszy surowiec ma właściwości antykorozyjne, a to oznacza, że jest odporny na działanie czynników zewnętrznych: wodę, niską i wysoką temperaturę oraz środki chemiczne, a także urazy mechaniczne. Młynki i rozdrabniacze do odpadów wykonane z tego materiału można bardzo łatwo utrzymać w czystości, a ich zakup jest inwestycją na wiele lat.

Ciekawym produktem, który znajduje się w naszej ofercie, jest młynek koloidalny z włącznikiem pneumatycznym 0,56 kW, który został wyprodukowany przez firmę STALGAST. Model świetnie sprawdzi się w profesjonalnych lokalach i punktach gastronomicznych, gdyż precyzyjnie rozbija odpadki w strumieniu zimnej wody na mikrocząsteczki, a następnie odprowadza je do kanalizacji w płynnej formie. W zestawie jest dostępne zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz włącznik pneumatyczny.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem, który przygotowaliśmy dla naszych klientów! Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów!