Profesjonalne podgrzewacze stołowe – sprawdź ofertę sklepu Gastromania.pl

Wysokiej jakości podgrzewacze stołowe dostępne w sklepie internetowym Gastromania.pl charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, a to wszystko dzięki zastosowaniu trwałych i wytrzymałych materiałów. Idealnie sprawdzą się podczas serwowania potraw w formie bufetu śniadaniowego i stołu szwedzkiego. Ich zalety są doceniane w restauracjach, hotelach, firmach cateringowych, na bankietach i różnych imprezach okolicznościowych.

Profesjonalne podgrzewacze stołowe są dostępne w różnych wariantach jak m.in. kociołki gastronomiczne, podgrzewacze i samowary do płynów, podgrzewacze wina, podgrzewacze stołowe na świeczkę oraz podgrzewacze do potraw. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić grzałki do podgrzewaczy stołowych, a także paliwo oraz akcesoria do podgrzewaczy.

Czytaj więcej >

Podgrzewacze stołowe – jakie modele wybrać?

Podgrzewacze stołowe, które są dostępne w sklepie Gastromania.pl, mogą Państwo nabyć w wielu wariantach i rozmiarach. Wyróżniamy trzy typy: elektryczne, na paliwo lub wymagające użycia świeczki. Materiały, które zostały wykorzystane do wyprodukowania naszych artykułów, są solidne, odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz bardzo trwałe. W naszym asortymencie znajdą Państwo podgrzewacze stołowe wykonane m.in. z polipropylenu, stali chromowanej, stali malowanej, tworzywa sztucznego, szkła, porcelany i ceramiki. Podgrzewacze stołowe występują również w wielu kolorach jak na przykład: szary, biały, niebieski, czarny, złoty, inox czy czerwony.

Wysokiej jakości podgrzewacze stołowe dla gastronomii

Podgrzewacze stołowe mogą Państwo nabyć w różnych rozmiarach, co znacząco ułatwia dopasowanie ich do miejsca, w którym będą się znajdować, a także pozostałych elementów dekoracyjnych i zastawy stołowej. Długość maksymalna naszych produktów wynosi 75 cm, szerokość 54 cm, wysokość 58 cm, średnica 59 cm, a największa pojemność to aż 465 l. Podgrzewacze stołowe oraz akcesoria do tych produktów (m.in. żel do podgrzewaczy, paliwo do podgrzewaczy czy grzałka elektryczna) to nie jedyne produkty oferowane przez sklep Gastromania.pl. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!