Krajalnice gastronomiczne

Krajalnice gastronomiczne to świetne urządzenia, które znajdą zastosowanie zarówno w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, jak i również w gospodarstwie domowym. Każdy produkt, który znajdą Państwo w nasza ofercie, został wyposażony w niezwykle trwałe i ostre ostrze, które umożliwi precyzyjne i szybkie krojenie nawet cienkich plasterków. Krajalnice gastronomiczną są świetną alternatywą dla ręcznych krajaczy do sera i szynki, a praca z tymi urządzeniami jest prawdziwą przyjemnością! Każde urządzenie w komplecie posiada specjalistyczne uchwyty do krojenia z osłoną na palec, dzięki czemu korzystanie z tych maszyn jest całkowicie bezpieczne!

Czytaj więcej >

Krajalnice sklepowe

W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl, znajdą Państwo szeroki wybór produktów, które idealnie sprawdzą się w restauracjach, bufetach hotelowych, barach, jadłodajniach, a także w firmach cateringowych. Oferujemy krajalnice sklepowe do różnych produktów spożywczych, aby każdy z Państwa znalazł dokładnie takie urządzenie, które spełni wszystkie jego oczekiwania. Dostępne są: krajalnice gastronomiczne do wędlin, krajalnice do sera, krajalnice do chleba, krajalnice do kiełbasek, krajalnice do makaronu, krajalnice do frytek, krajalnice do warzyw, a także krajalnice retro i krajalnice domowe.

Profesjonalne krajalnice dla gastronomii

Gastromania.pl współpracuje z najlepszymi producentami na świecie, którzy korzystają z najlepszych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań i technologii. Jest to między innymi firma: STALGAST, BARTSCHER, HENDI, IMPERIA, GRAEF, RM GASTRO, NEUMARKER, EDENOX, OHAUS, czy SAMMIC. Zakupy w naszym sklepie są gwarancją najwyższej jakości produktów, które z pewnością posłużą Państwu przez wiele, wiele lat.

Jeżeli interesują Państwa krajalnice sklepowe i gastronomiczne, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego! W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy również do bezpośrednio kontaktu z naszym zespołem! Podpowiemy najlepsze rozwiązania dla Państwa lokalu gastronomicznego!