Wszystkie kategorie w dziale Krajalnice do wędlin

Profesjonalne krajalnice do wędlin

W asortymencie Gastromania.pl znajdą Państwo profesjonalne krajalnice do wędlin. Jest to świetna alternatywa dla klasycznych noży, gdyż tego rodzaju maszyna, znacząco usprawnia proces krojenia plastrów. Krajalnice do wędlin świetnie sprawdzą się w sklepach mięsnych, zakładach przetwórstwa mięsnego, restauracjach, barach, kuchniach hotelowych, a także w firmach cateringowych. Nasze produkty nadają się również do użytku domowego. Krajalnice do mięsa umożliwiają otrzymanie plasterków o dowolnej grubości – według Państwa preferencji.

Czytaj więcej >

Krajalnice do wędlin

Krajalnice do wędlin, które znajdują się w naszym asortymencie, zostały wyposażone w niezwykle ostre i wytrzymałe ostrza, a także w ergonomiczną rączkę, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas codziennej pracy. W asortymencie dostępne są również noże teflonowe o różnej średnicy, noże sierpowe, noże nieprzywierające, noże ze szlifem kulistym oraz inne, przydatne akcesoria do krajalnicy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą oraz, w razie potrzeby, do bezpośredniego kontaktu z zespołem Gastromania.pl!