Szafy chłodnicze dla handlu i gastronomii

Szafy chłodnicze to profesjonalne urządzenia gastronomiczne, z którymi najczęściej możemy spotkać się w restauracjach, barach i hotelach, a także w sklepach spożywczych i w zakładach przetwórstwa żywności. Są to maszyny o znacznie większej pojemności i mocy niż klasyczne lodówki, dlatego wykorzystuje się je w profesjonalnych punktach gastronomicznych. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo bogaty wybór szaf chłodniczych najwyższej jakości, które są dostępne w wielu wariantach.

Czytaj więcej >

Profesjonalne szafy chłodnicze

Szafy chłodnicze, które znajdą Państwo w naszej ofercie, zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są niezwykle trwałe i solidne. Jest to między innymi stal nierdzewna, stal chromowo-niklowa, aluminium, PVC, ABS, stal malowana, tworzywo sztuczne, stal ocynkowana, szkło oraz stal galwanizowana. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów sprawia, że nasze szafy chłodnicze są odporne nie tylko na uszkodzenia i urazy mechaniczne, ale również na korozję, wodę oraz zmienną różnicę temperatur. Przygotowaliśmy dla Państwa szafy chłodnicze o wielu pojemnościach, dzięki czemu urządzenie może być bez problemu przystosowane do przechowywania konkretnej grupy produktów spożywczych. Są to również maszyny, które bardzo często wykorzystuje się nie tylko do przechowywania jedzenia w odpowiedniej temperaturze, ale również do ekspozycji.

Szafy chłodnicze dla gastronomii w ofercie naszego sklepu!

Gastromania.pl od początku istnienia naszej firmy przykłada bardzo dużą wagę do jakości produktów, które mamy Państwu do zaoferowania. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam na współpracę z najlepszymi producentami na rynku, którzy do produkcji wykorzystują zaawansowane technologie oraz najlepsze surowce. Jest to między innymi firma: Stalgast, Arktic, Asber, Bartscher, Redfox, Sagi, Cheffy, Hendi, Edenox, Rilling, Nordline, Vestfrost, Polair, a także Tefcold. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych przez nas produktów – do bezpośredniego kontakt z naszym zespołem!