Wysokiej klasy szkło gastronomiczne

Gastromania.pl to sklep internetowy, który oferuje profesjonalne akcesoria, urządzenia, gadżety i maszyny dla branży gastronomicznej. Nasz asortyment jest przeznaczony zarówno dla klientów profesjonalnych – na użytek komercyjny, jak i dla klientów indywidualnych – do gospodarstw domowych. W tej kategorii znajdą Państwo najwyższej jakości szkło gastronomiczne, które zostało wykonane z wysokiej klasy materiałów: stali nierdzewnej, poliwęglanu, drewna, akrylu, silikonu, szkła hartowanego, szkła, kryształu bezołowiowego czy kopolimeru. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu!

Czytaj więcej >

Profesjonalne szkło dla gastronomii

W asortymencie Gastromania.pl znajduje się szkło dla gastronomii, które usprawni proces przygotowywania dań i napojów, a także umożliwi ich piękne wyeksponowanie i podanie klientom lokalu gastronomicznego. Oferujemy: szklanki gastronomiczne, szkło do piwa, pucharki do lodów i deserów, misy i miski stołowe, kieliszki szklane, karafki do wina oraz karafki do wody, dzbanki szklane, talerze szklane, półmiski szklane, filiżanki szklane, kubki szklane, a także profesjonalne podstawki pod filiżanki. Nasze artykuły gastronomiczne mogą być wykorzystywane w hotelach, restauracjach, barach, kawiarniach, cukierniach, bufetach, stołówkach, jadłodajniach czy firmach cateringowych oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest pięknie wykonanie i trwałe szkło dla gastronomii.

Szkło gastronomiczne

Sekretem wszystkich naszych produktów, jak np. szkło gastronomiczne, jest solidne i niezwykle dokładne wykonanie – z troską o najdrobniejsze detale i szczegóły. Nasz sklep współpracuje z najlepszymi firmami na świecie, wykorzystującymi materiały najwyższej jakości oraz nowoczesne rozwiązania i technologie na każdym etapie produkcyjnym. Te firmy to m.in.: Stalgast, Cambro, Libbey, Bormioli Rocco, Pasabahce, Schott Zweisel, Bartscher, APS, Ambition, Arcoroc, Luminarc, Hendi, Steklarna, Hrastnik, Edwanex, Durobor, Luigi Bormioli,Chef & Sommelier, Tom-Gast, Degrenne, Bauscher, Pordamsa,Cosy & Trendy, Stölzle, BDK, Nude, Vicrila, Hostelvia, Zieher czy Bareq. Produkty tych marek zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, gdyż są trwałe i bardzo gustowne.

Gdzie kupią Państwo szkło dla gastronomii?

Profesjonalne szkło dla gastronomii znajdą Państwo w bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl! Oferujemy wyselekcjonowane produkty z najwyższej półki, które charakteryzują się solidnym wykonaniem, ciekawym designem oraz niezwykłą trwałością. Szeroki wybór szkła gastronomicznego, które jest dostępne w wielu formach, kolorach i kształtach, sprawia, że z pewnością każdy z Państwa znajdzie dla siebie produkt idealny!

Jeżeli chcą Państwo kupić wysokiej klasy szkło gastronomiczne lub inne akcesoria, gadżety i urządzenia kuchenne, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Gastromania.pl.