Promocja
Bestseller
Cena netto:
3,15 zł 3,50 zł 3,50 zł
Cena brutto:
3,87 zł 4,31 zł 4,31 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 76 mm
średnica: 72 mm
pojemność: 0.14 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Szklanka do soku 140 ml | PASABAHCE, Casablanca - Opis:

Szklanka do soku o pojemności 140 ml marki Pasabahce to przedstawiciel kolekcji Casablanca. Cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością wśród klientów dzięki swej trwałości i uniwersalności. Intrygujące kształty oraz kilka dostępnych rozmiarów czynią z niej prawdziwy bestseller. Szklanka do soku skierowana jest zarówno do gwiazdkowych restauracji i hoteli jak i do modnych klubów i lokali. Znajdzie zastosowanie w gospodarstwie domowym lub jako prezent na każdą okazję. Szklanka do soku Casablanca 140 ml 64601 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szklanka do soku 140 ml | PASABAHCE, Casablanca - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szklanka do soku 140 ml | PASABAHCE, Casablanca - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny