Maszyny do polerowania szkła w asortymencie Gastromania.pl

Maszyny do polerowania szkła to zaawansowane urządzenia gastronomiczne, które najczęściej możemy spotkać w restauracjach, hotelach, stołówkach i jadłodajniach, gościńcach czy pensjonatach. Najczęściej spotykanym modelem są sprzęty do polerowania szklanek, które znacząco ułatwiają pracę kelnerów i personelu pomocniczego. Do produkcji maszyn, które znajdują się w asortymencie Gastromania.pl, zostały wykorzystane wytrzymałe materiały, a także nowoczesna technologia na każdym etapie produkcyjnym, a to sprawia, że ich zakup jest inwestycją na wiele lat. Maszyny do polerowania szkła z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej >

W jaki sposób działają maszyny do polerowania szkła?

Maszyny do polerowania szkła to najczęściej proste urządzenia, które zostały wyposażone w obracające się wokół własnej osi szczotki z mikrofibry. Jest to materiał, w skład którego wchodzą włókna poliestrowe oraz nylonowe, dzięki czemu ma on właściwości oddychające. Co więcej, bardzo często wykorzystuje się go w przemyśle tekstylnym, gdyż jest bardzo chłonny i cechuje go wysoka odporność na uszkodzenia. W trakcie pracy szczotek urządzenie wytwarza gorące powietrze, które wspomaga suszenie i polerowanie szklanek – bez nieestetycznych smug i osadu z wody. W większości modeli elementy polerujące można wymienić, gdy (przez intensywną eksploatację) ulegną one zniszczeniu.

Dlaczego warto kupić maszyny do polerowania szkła w naszym sklepie?

Przede wszystkim ze względu na fakt, że gastronomia jest nie tylko naszą pracą, lecz także pasją i do każdego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Naszym priorytetem są Państwa potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby doradzać Wam najlepsze rozwiązania. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń i akcesoriów gastronomicznych, ale także profesjonalnym doradztwem i produkcją mebli ze stali nierdzewnej. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem i życzymy miłych zakupów!