Naczynia stołowe z melaminy dla profesjonalnej gastronomii

W tej kategorii produktowej znajdują się najwyższej jakości naczynia stołowe z melaminy, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Oferowane przez nas produkty dostępne są w wielu ciekawych wariantach, wzorach, kształtach i kolorach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naczynia stołowe z melaminy są niezwykle gustowne i cechuje je ciekawy design, dzięki czemu będą stanowić idealną ozdobę każdego stołu. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów, produkty są wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości, a większość z nich może być myta w zmywarkach gastronomicznych.

Czytaj więcej >

Czym charakteryzują się naczynia z melaminy?

Naczynia z melaminy cechuje przede wszystkim bardzo wysoka odporność na różne czynniki. Melamina to rodzaj wytrzymałego tworzywa sztucznego, które występuje w formie bezbarwnej substancji krystalicznej, dzięki czemu można ją bezproblemowo barwić. Jest to materiał całkowicie bezpieczny, który może mieć bezpośredni kontakt z żywnością i produktami spożywczymi. Jest odporna na oleje, kwasy, zasady i tłuszcze, a zabezpieczająca powłoka chroni przed silnymi zabrudzeniami oraz działaniem środków czyszczących i dezynfekujących. Cechuje ją również wysoka wytrzymałość na stłuczenia i pęknięcia, dlatego inwestycja w naczynia z melaminy jest na lata!

Naczynia stołowe z melaminy w asortymencie Gastromania.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępne są najwyższej klasy naczynia stołowe z melaminy. To jednak nie wszystko, gdyż oferujemy również inne urządzenia, akcesoria i gadżety gastronomiczne od renomowanych i cenionych producentów. Współpracujemy m.in. z firmą: APS, Hendi czy Fine Dine. Do każdego naszego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, dlatego jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze odpowiednich artykułów – prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy nurtujące wątpliwości! Życzmy udanych zakupów!