Jakie akcesoria do zmiękczaczy wody znajdują się w naszym asortymencie?

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla naszych klientów wysokiej klasy akcesoria do zmiękczaczy wody przeznaczone głównie do użytku w profesjonalnej gastronomii. Wszystkie dostępne produkty zostały wyprodukowane przez topowych producentów (m.in. MIJAR i REDFOX), są trwałe i wydajne, dlatego z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W naszej ofercie znajdują się m.in. zestawy do badania twardości wody ogólnej, zestawy do badania twardości wody węglanowej oraz mierniki zasolenia wody. Dzięki zastosowaniu tych akcesoriów użytkownik zyskuje możliwość regularnego kontrolowania stanu wody w lokalu gastronomicznym czy gospodarstwie domowym.

Czytaj więcej >

Jak działają akcesoria do zmiękczaczy wody?

Jednym z produktów, które oferujemy, jest tester twardości wody z firmy REDFOX. Wykonanie testu przy pomocy tego produktu jest naprawdę proste. W pierwszej kolejności należy umieścić w zbiorniku nieco wody, której twardość chcemy zbadać. Do miarki należy pobrać około 5–10 ml substancji, a następnie umieścić je w wodzie (dolewając po kropelce). Początkowo woda powinna zabarwić się na czerwono, a wraz z dozowaniem kropli zmienić kolor na zielony. Dzięki liczeniu kropli, które umieszczamy w wodzie, jesteśmy w stanie oszacować jej twardość. Akcesoria do zmiękczaczy wody są naprawdę proste w użyciu, a ta metoda sprawdzania jej twardości jest szybka i z pewnością nie przysporzy użytkownikom żadnych problemów.

Akcesoria do zmiękczaczy wody w bogatej ofercie Gastromania.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą, którą przygotowaliśmy! W asortymencie dostępne są nie tylko akcesoria do zmiękczaczy wody, lecz także inne urządzenia, gadżety, meble i maszyny gastronomiczne. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do profesjonalistów, lecz także klientów indywidualnych, którzy szukają nietypowych rozwiązań do swojej domowej kuchni. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Życzymy udanych zakupów!