Stoły chłodnicze dla gastronomii

Jednymi z podstawowych urządzeń w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym są stoły chłodnicze i mroźnicze. Te urządzenia są bardzo często wybierane przez konsumentów, a to wszystko dzięki swojej wielofunkcyjności. Jak sama nazwa wskazuje, stoły chłodnicze umożliwiają przygotowanie jedzenia dla klientów lokalu. To jednak nie wszystko! Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, stoły chłodnicze umożliwiają również przechowywanie produktów oraz półproduktów spożywczych w odpowiedniej temperaturze, z których następnie przygotowywane są posiłki. Stoły gastronomiczne są świetnym rozwiązaniem w przypadku niewielkich lokali gastronomicznych, które muszą bardzo dokładnie wykorzystywać wolną przestrzeń w kuchni.

Czytaj więcej >

Profesjonalne stoły mroźnicze – stoły do chłodni

W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości stoły mroźnicze i chłodnicze, które są dostępne w wielu różnych formach i wariantach. Oferujemy m.in. stoły dwudrzwiowe, stoły trzydrzwiowe, stoły z pokrywą uchylną, stoły z agregatem bocznym, stoły wyposażone w nadstawę sałatkową, a także stoły chłodnicze do pizzerii i inne akcesoria oraz części zamienne do profesjonalnych stołów. Produkty są dostępne również w wersji przeszklonej oraz z dodatkowymi elementami wyposażenia, np. ze zlewem czy szufladami. Gwarantujemy, że w naszym asortymencie znajdą Państwo idealny stół mroźniczy, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania i będzie idealnie pasował do konkretnego lokalu gastronomicznego.

Stoły chłodnicze i stoły mroźnicze

Gastromania.pl to nowoczesny sklep internetowy, który oferuje swoim klientom wyjątkowe rozwiązania, akcesoria oraz urządzenia gastronomiczne jak m.in. stoły mroźnicze i chłodnicze. Współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce i na świecie, którzy oferują produkty najwyższej jakości. Jest to m.in. firma STALGAST, ASBER, BARTSCHER, HENDI, RILLING, CHEFFY czy ARKTIC. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy z wyborem odpowiednich urządzeń, mebli oraz akcesoriów gastronomicznych, to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!