Produkcja lodów: pasteryzatory

Bardzo ciekawym urządzeniem, którego nie może zabraknąć w żadnym lokalu gastronomicznym serwującym swoim gościom lody, są pasteryzatory. Te niezwykłe maszyny świetnie sprawdzą się w lodziarniach, kawiarniach czy cukierniach oraz w innych lokalach gastronomicznych. Pasteryzatory to urządzenia gastronomiczne, które pozwalają na łączenie ze sobą wszystkich składników, aby finalnie otrzymać pyszne, oryginalne lody. Tego rodzaju maszyny posiadają także funkcję polegającą na chłodzeniu zawartości pasteryzatora, dzięki czemu przygotowany produkt jest przechowywany we właściwej temperaturze.

Czytaj więcej >

Profesjonalne pasteryzatory do lodów

W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl, znajdą Państwo profesjonalne pasteryzatory, które mogą być wykorzystywane na użytek komercyjny. Urządzenia zostały wykonane z wysokiej klasy bezpiecznych materiałów, które nadają się do kontaktu z żywnością. Oferujemy pasteryzatory w różnych formach i rodzajach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje. Posiadamy pasteryzatory, które umożliwiają przygotowanie 15/30 l na cykl, 30/60 l na cykl, 60/120 l na cykl czy nawet 90/180 l na cykl. Nasze urządzenia z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów!

Gdzie kupią Państwo pasteryzatory najwyższej jakości?

Profesjonalne pasteryzatory do lodów znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Gastromania.pl w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej! Warto zapoznać się z naszym asortymentem, gdyż wszystkie produkty to wyselekcjonowane urządzenia charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Nasz sklep współpracuje z najlepszymi producentami na świecie, którzy wykorzystują najnowocześniejsze technologie podczas wszystkich procesów produkcyjnych. Znana i ceniona firma, której artykuły posiadamy w swoim asortymencie i która zajmuje się produkcją wysokiej klasy pasteryzatorów do lodów, to np. Telme.

Serdecznie zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z Gastromania.pl, jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości!