Cena netto: 125000,01 zł
Cena brutto: 153750,01 zł
Dostępność: 21 dnů
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 420 mm
szerokość 780 mm
wysokość 1100 mm
pojemność: 120 l
moc całkowita: 7.6 kW
napięcie: 400 V
waga: 170 kg

Pasteryzator do lodów 30-60 l/cykl – sterowanie dotykowe, chłodzony wodą | TELME, Ecomix T 60 - Opis:

Pasteryzator do lodów Ecomix T 60 produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie dla najbardziej wymagających klientów o chłodzonym wodą układzie chłodniczym. W standardowym wyposażeniu znajduje się:
 • odporny, 5-calowy kolorowy ekran dotykowy (może być również używany z rękawiczkami), intuicyjny, łatwy w użyciu interfejs,
  • inverter - falownik do płynnej zmiany prędkości silnika,
   • 14 zaprogramowanych programów i serii programów regulowanych. Maksymalne możliwości dostosowania do potrzeb klienta,
    • wszystkie programy gwarantują optymalną emulsję o mikrometrycznej średnicy kuleczek tłuszczu,
     • mieszanie i blendowanie składników: mleka, śmietany, mleka w proszku, cukru, dekstrozy, jaj, środków emulgujących, stabilizatorów itp.
      • podgrzewa i dezynfekuje, topiąc tłuszcze, czekoladę i eliminując bakterie chorobotwórcze.
       • chłodzi i konserwuje, uzupełniając pasteryzację, zapobiegając wzrostowi pozostałości bakterii i utrzymując mieszankę w najlepszej temperaturze zgodnie z odpowiednimi normami,
        • w opcji rejestrowanie cyklu i temperatur.


         Pasteryzator Telme Ecomix T 60 posiada bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego. Ponadto urządzenie posiada przeźroczystą pokrywę wykonaną z poliwęglanu umożliwiającą podgląd procesu pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu. Oprócz tego urządzenie wyposażono w zawór spustowy z wbudowanym systemem ułatwiającym mycie co pozwala utrzymać stałą higienę po każdym dozowaniu a po jego zakończeniu - zdemontować zawór bez użycia dodatkowych narzędzi. Obrotowy okapnik pod kranem pomaga utrzymać podłogę w czystości. Cylinder wykonano ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką wytrzymałość. Szerokie kąty narożników optymalizują przepływ mieszanki ułatwiając również czyszczenie i dezynfekcję urządzenia. Urządzenie do pasteryzacji Telme Ecomix T 60 posiada również mieszadło umieszczone ułatwiające przepływ mieszanki. Zakres podgrzewania od 60 do 90ºC. Zakres schładzania od 20 do 0ºC. Wydajność na cykl wynosi od 30 do 60 l pasteryzowanego produktu. Czas trwania cyklu od 100 do 120 minut. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Pasteryzator do lodów 30-60 l/cykl – sterowanie dotykowe, chłodzony wodą | TELME, Ecomix T 60 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pasteryzator do lodów 30-60 l/cykl – sterowanie dotykowe, chłodzony wodą | TELME, Ecomix T 60 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny