Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielki lokal gastronomiczny, czy dużą restaurację, z pewnością potrzebujesz wyposażenia najwyższej jakości. Z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie najlepsze rozwiązania przygotowaliśmy duży wybór stołów ze stali nierdzewnej.

Czytaj więcej >

Nierdzewne stoły gastronomiczne – niezbędne w każdej kuchni

Wytrzymałe nierdzewne stoły gastronomiczne to podstawowe wyposażenie gastronomiczne; stal nierdzewna łączy w sobie niezawodność, odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć oraz estetyczny wygląd. Koniec z zarysowanymi, zniszczonymi blatami – stoły ze stali nierdzewnej to najlepsze rozwiązanie do obróbki żywności. Ze względu na wykorzystany materiał pozwalają także na zachowanie czystości i sterylności, co w przypadku lokali gastronomicznych ma kluczowe znaczenie.

Stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej – wybierz najlepsze rozwiązanie

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz zarówno centralne stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej, jak i przyścienne stoły robocze oraz stoły ze zlewem lub basenem. Dzięki temu bez problemu możesz urządzić swoją kuchnię z zachowaniem zasad ergonomii, co z kolei znacząco wpłynie na czas przygotowania potraw. Szeroki asortyment umożliwia wybór stołów z dodatkowymi szafkami lub podstawowych modeli, do których zabudowę dobierzesz wedle własnego uznania. Nasze stoły gastronomiczne są uniwersalne, a dzięki bogatemu asortymentowi masz możliwość wyboru stołu o konkretnych wymiarach.