Wysokiej jakości wózki tylko w sklepie internetowym Gastromania.pl!

Sklep Gastromania.pl ma w swojej ofercie wyłącznie produkty od cenionych i znanych na całym świecie producentów jak m.in.: Amerbox, APS, Bartscher, Edenox, Rilling, Stalgast, Redfox czy HENDI. Wózki, najczęściej wykonane ze stali nierdzewnej, są niezbędnym elementem wyposażenia każdej profesjonalnej kuchni. Wózki idealnie sprawdzą się w restauracjach, hotelach, na zapleczu gastronomicznym i szpitalnym, szkołach, jadłodajniach i firmach cateringowych.

Tego typu produkty powinny być wykonane z materiałów o najlepszej jakości, gdyż tylko takie rozwiązanie zapewni maksymalne bezpieczeństwo i będzie przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością oraz z innymi produktami spożywczymi. Wózki, które mogą Państwo kupić na stronie Gastromania.pl, charakteryzują się stabilnością oraz wytrzymałą konstrukcją.

Czytaj więcej >

Jakie wózki mogą Państwo zakupić w sklepie Gastromania.pl?

Wózki dostępne w sklepie Gastromania.pl występują w naprawdę wielu wersjach i rozmiarach, a wszystko po to, aby mogli Państwo wybrać te, które będą doskonale pasować do danego lokalu gastronomicznego. Wózki transportowe do tac idealnie sprawdzą się w jadłodajniach i barach mlecznych, w których posiłki wydawane są na specjalnych tacach. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzątanie i organizacja pracy na sali staną się o wiele łatwiejsze. Wózki do ekspresów przelewowych to bardzo dobre rozwiązanie na wszelkiego rodzaju imprezy, ponieważ dzięki nim obsługa kelnerska szybko i sprawnie będzie mogła podać gorący napój Państwa klientom.

Profesjonalne wózki dla gastronomii i dodatkowe akcesoria

Dobrej jakości wózki to nie wszystko, co mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie Gastromania.pl. Dostępnych jest także wiele innych akcesoriów jak m.in. pojemniki do wózka kelnerskiego, szuflady do wózków, ociekacze do wózków, pokrowce czy zabudowy do wózka kelnerskiego. Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz zaprojektowane i wyprodukowane przez producentów znanych na całym świecie. Życzymy udanych zakupów!