Termoizolacyjne pojemniki do lodu

Profesjonalne pojemniki do lodu są niezbędne w każdej restauracji, hotelu i barze. Stanowią praktyczne rozwiązanie dla firm cateringowych obsługujących bankiety, bale i wszelkiego rodzaju imprezy niezależnie od ich charakteru. Modele w formie eleganckiego wiaderka wykonane z polerowanej stali po wypełnieniu kostkami lodu nadają się idealnie do serwowania butelek eleganckiego alkoholu, które wymagają dłuższego utrzymania niskiej temperatury. Nowoczesna estetyka i szlachetny połysk sprawia, że prezentują się znakomicie obok klasycznej, jaki i nowoczesnej zastawy. Dzięki specjalnej konstrukcji gwarantują doskonałą izolację – kostki lodu utrzymują długo optymalną, pożądaną temperaturę.

Termoizolacyjne pojemniki do lodu w komplecie z pokrywą to praktyczne rozwiązanie dla gości, którzy potrzebują dodatkowej ilości świeżego, czystego lodu. Świetnie sprawdzają się na bankietach, balach i weselach odbywających się zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze. Dzięki nowoczesnej formie prezentują się zazwyczaj elegancko, a specjalna konstrukcja i właściwości termoizolacyjne doskonale chronią lód przed roztopieniem.

Wszystkie termoizolacyjne pojemniki do lodu wyprodukowane są z materiałów najwyższej jakości i bezpieczne w kontakcie z żywnością. W zależności od modelu mogą być okrągłe lub kwadratowe i wykonane z estetycznego tworzywa lub szlachetnej stali o wykończeniu satynowym lub polerowanym. Niektóre modele posiadają w komplecie eleganckie szczypce do lodu.