Szafki gastronomiczne dla twojego biznesu

Profesjonalne zaplecza firm i zakładów pracy wymagają funkcjonalnych rozwiązań w zakresie wyposażenia. Szczególnie przydatne w zakładowych, szkolnych i szpitalnych kuchniach szafki gastronomiczne ze stali nierdzewnej to najwyższej jakości produkt od renomowanych producentów takich jak Stalgast, Bartscher oraz Hendi. Nasze produkty to niezbędny element zakładów przetwórstwa żywności, mleczarni i stołówek – gdziekolwiek ceniona jest niezawodność stali nierdzewnej zapewniająca odporność i łatwo zmywalność. Proponujemy szafki kilkuskrzydłowe, szafki zamknięte oraz otwarte, szafki magazynowe, szafki wyposażone w umywalki i wiele innych, w różnych rozmiarach i wariantach. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej >

Najwyższej jakości szafy gastronomiczne ze stali nierdzewnej

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szafki służące do przechowywania różnorodnych materiałów i produktów, takich jak środki czyszczące, narzędzia zakładowe, akcesoria robotnicze, jak również artykuły spożywcze. Chcąc zapewnić nienaganną czystość spełniającą wymagania higieniczne sanepidu, zdaj się na najwyższą jakość naszych szafek wykonanych z materiałów o właściwościach ferrytycznych (zapobiegających rdzewieniu). Aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy, szafy wyposażone są w drzwi. Do wybranych szafek za odpłatą umożliwiamy montaż zamka.

Szafki na miarę potrzeb

Szafy gastronomiczne ze stali nierdzewnej wyposażone są w ergonomiczne półki o dużej wytrzymałości. Półki w wybranych szafach mają udźwig nawet do 70 kg/m2, a niektóre z nich można dowolnie przestawiać, aby dopasować do indywidualnych potrzeb. Oferujemy szafki o długości od 320 do 1600 mm, o szerokości od 300 do 700 mm i wysokości od 405 do 2000 mm. Wybrane szafki mają również możliwość regulowania nóżek. Nasza różnorodna oferta obejmuje szafki zamknięte, w tym szafki z drzwiami suwanymi i uchylnymi, jak również szafki otwarte. Idealnym wykorzystaniem przestrzeni są szafki wiszące, które mogą wypełnić nieużytkowaną przestrzeń ścienną, np. w pomieszczeniach magazynowych. Dla przestrzennych pomieszczeń z kolei polecamy szafki przelotowe wyposażone w drzwi suwne lub skrzydłowe, umożliwiające ustawienie szafki nie tylko pod ścianą, ale i w otwartej przestrzeni. Rozwiązanie to umożliwia korzystanie z mebla obustronnie, dzięki czemu umożliwia to komunikację między dwoma pomieszczeniami, np. między kuchnią a zmywalnią. Do przechowywania narzędzi czyszczących szczególnie przydatna okaże się szafka porządkowa z wewnętrzną, wbudowaną umywalką konieczną przy czynnościach porządkowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szafki z funkcją grzania szczególnie przydatne w restauracjach i na salach weselnych oraz w innych lokalach gastronomicznych ceniących najwyższą jakość obsługi. Oprócz szaf oferujemy również akcesoria grzewcze dla gastronomii, takie jak podgrzewacze stołowe do filiżanek, podgrzewacze bufetowe do talerzy oraz sztućców. Oferujemy również obsługę w zakresie nietypowych rozwiązań, z którymi chętnie pomoże jeden z naszych pracowników. Zapraszamy do kontaktu.