Profesjonalne miarki barmańskie

W każdym profesjonalnym i dobrze zorganizowanym barze powinny znaleźć się odpowiednio dobrane miarki, takie jak wygodne jiggery i łyżeczki barmańskie. Przyrządzanie klasycznych oraz oryginalnych kompozycji smakowych wymaga dokładności, którą mogą zapewnić tylko wysokiej jakości miarki barowe. Za ich pomocą można odmierzyć precyzyjnie odpowiednią porcję alkoholu potrzebną do szybkiej realizacji zamówienia.

Profesjonalne jiggery barmańskie o różnej pojemności, wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej odpornej na zarysowania, wgniecenia i działanie wysokiej temperatury. Dzięki prostej, ale ciekawej formie przypominającej podwójny kieliszek i lśniącej, metalowej powierzchni, stanowią funkcjonalną ozdobę każdego baru. Szlachetna stal nie wchodzi w reakcję z odmierzanymi alkoholami, kwaśnymi sokami czy pikantnymi lub barwiącymi płynnymi dodatkami. Dzięki tej właściwości profesjonalne miarki barmańskie nie wpływają ani na smak, ani na jakość drinka i łatwo utrzymać je w czystości. Niektóre jiggery barmańskie posiadają również dodatkową podziałkę, bardzo przydatną w odmierzaniu niestandardowych porcji płynów.

Czytaj więcej >

Czym charakteryzują się miarki barowe dostępne w naszym asortymencie?

Od początku działalności naszego sklepu internetowego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z jakości oferowanych przez nas produktów. Wszystkie miarki barowe dostępne w ofercie Gastromania.pl zostały wykonane z najlepszej klasy materiałów, a inwestycja w te produkty jest na lata. Do produkcji miarek została wykorzystana m.in. stal nierdzewna, która ma właściwości antykorozyjne. Oznacza to, że jest odporna na niszczące działanie czynników zewnętrznych (wodę, wysoką i niską temperaturę czy wilgoć), a także na urazy mechaniczne i środki chemiczne. Surowiec ten bardzo łatwo utrzymać w czystości, a dodatkowo cechuje go wyjątkowa trwałość.

W codziennej pracy profesjonalnego barmana bardzo przydatne okazują się miarki barowe w kształcie łyżeczek wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej, które również są dostępne w naszym sklepie. Produkty występują zazwyczaj w formie poręcznych zestawów i odpowiadają pojemności 60, 80, 125 i 250 ml lub rozmiarom łyżki stołowej, łyżeczki do herbaty oraz 1/2 i 1/4 łyżeczki do herbaty.

Postaw na najwyższą jakość! Miarki barowe w ofercie Gastromania.pl

Szukają Państwo profesjonalnych miarek barowych, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników? Gwarantujemy, że w naszym asortymencie znajdują się wszystkie niezbędne artykuły gastronomiczne. Oferujemy nie tylko miarki barowe, lecz także inne urządzenia, akcesoria, maszyny i gadżety kuchenne. Nasze produkty są dedykowane zarówno dla profesjonalistów do użytku komercyjnego, jak i amatorów, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań do gospodarstw domowych.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, to również do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości i doradzimy Państwu jak najlepiej. Życzmy udanych zakupów!