Wszystkie kategorie w dziale Szklanki gastronomiczne

Szklanki gastronomiczne dla profesjonalistów

Szklanki gastronomiczne to podstawowe elementy zastawy stołowej, które muszą znaleźć się w każdym lokalu gastronomicznym. Decydując się na zakup konkretnych produktów należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników jak m.in. przeznaczenie naczyń. Inne szklanki gastronomiczne wykorzystamy, gdy będziemy serwować napoje gazowane, soki czy drinki, a jeszcze inne sprawdzą się w przypadku napojów ciepłych – kawy i herbaty. Każdy lokal gastronomiczny powinien być wyposażony w różne rodzaje szklanek, aby zastawa stołowa zawsze prezentowała się fenomenalnie.

Czytaj więcej >

Czym powinny charakteryzować się szklanki gastronomiczne?

Szklanki gastronomiczne powinna przede wszystkim cechować duża wytrzymałość. Właśnie dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego zostały wykonane konkretne produkty. Warto wziąć pod uwagę szkło hartowane, kryształ bezołowiowy oraz klasyczne szkło, gdyż te surowce są nie tylko trwałe, lecz także pięknie się prezentują. W naszym sklepie jest wiele propozycji szklanek, a poszczególne modele różnią się od siebie wielkością, pojemnością oraz kształtem. Niektóre z nich dodatkowo zostały pokryte zdobieniami, które sprawiają, że szklanka gastronomiczna staje się atrakcyjniejsza w odbiorze.

Szklanki gastronomiczne w asortymencie Gastromania.pl!

Klasyczne, gładkie szklanki gastronomiczne są zawsze świetnym wyborem, jednak czasem warto wprowadzić nieco szaleństwa do codziennej rutyny i postawić na bardziej ekstrawaganckie modele. Na szczęście w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele ciekawych modeli, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagający użytkowników, którzy stawiają na jakość premium i niezwykły design. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, to również do bezpośredniego kontaktu z zespołem Gastromania.pl! Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i w tym czasie pozostajemy do Państwa dyspozycji. Życzmy udanych zakupów!