Promocja
Bestseller
Cena netto:
5,65 zł 5,76 zł 5,76 zł
Cena brutto:
6,95 zł 7,08 zł 7,08 zł
Dostępność: 48 godzi
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 150 mm
średnica: 80 mm
pojemność: 0.36 l
ilość w komplecie: 12 szt.
powierzchnia: satynowa
kolor: przeźroczysty
cena za: sztukę

Szklanka wysoka 360 ml | PASABAHCE, Casablanca - Opis:

Szklanka wysoka o pojemności 0,36 l produkcji firmy Pasabahce i numerze katalogowym 400015 należąca do linii "Casablanca" została wykonana ze szkła przeznaczonego do profesjonalnej gastronomii. Szklanka Casablanca 400015 znajdzie zastosowanie w hotelach, salach bankietowych, restauracjach, kawiarniach, cateringu, pubach, a także w domu. Idealna do serwowania soków, koktajli lub mrożonej kawy. Podana pojemność jest pojemnością całkowitą. Szkło można myć w zmywarce gastronomicznej lub ręcznie przy użyciu odpowiednich środków myjących oraz używać w kuchenkach mikrofalowych. Szklanki pakowane są po 12 sztuk. Podana cena jest ceną za jedną sztukę.
Szklanka wysoka 360 ml | PASABAHCE, Casablanca - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szklanka wysoka 360 ml | PASABAHCE, Casablanca - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny