Najwyższej jakości meble ze stali nierdzewnej

Meble ze stali nierdzewnej to jedne z najczęściej wybieranych produktów do profesjonalnych lokali gastronomicznych, hoteli, a także zakładów przetwórstwa żywieniowego. Zupełnie nas to nie dziwi! Wynika to z faktu, że stal nierdzewna to wyjątkowy surowiec, który ma szereg zalet i zastosowań. Przede wszystkim – stal nierdzewna ma właściwości antykorozyjne. Oznacza to, że jest odporna na szkodliwe działanie niszczących czynników zewnętrznych, jak np. woda, wilgoć, czy wysoka i niska temperatura. Jest to również materiał niezwykle trwały i odporny, a to wszystko dzięki temu, że posiada ochronną powłokę z tlenku chromu. Idealnie nadaje się do stosowanie w miejscach, gdzie musi być zachowana maksymalna czystość. Jest łatwy w konserwacji, nie niszczy się i z pewnością posłuży Ci przez wiele lat!

Czytaj więcej >

Umywalki nierdzewne – jaki produkt warto wybrać?

Na szczególną uwagę zasługują umywalki nierdzewne, które są dostępne w wielu różnych formach i wariantach. Na rynku możemy spotkać się z dwoma głównymi typami umywalek nierdzewnych, czyli produktów zabudowanych oraz niezabudowanych. Produkty są dostępne również w wersji wiszącej, a także stojące. Umywalki nierdzewne są podstawowym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego. Mają szereg funkcji – można w nich myć ręce, naczynia, a także owoce i warzywa oraz inne produkty spożywcze. Tak, jak już wspominaliśmy, umywalki nierdzewne są dostępne w wielu różnych formach i wariantach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć produkt do swojego lokalu gastronomicznego, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Wiele firm, jak np. Gastromania.pl oferuje wykonanie mebli ze stali nierdzewnej (w tym również umywalek nierdzewnych), które są spersonalizowane i dostosowane do Państwa potrzeb. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz niezwykle, wytrzymała konstrukcja sprawia, że zakup umywalki nierdzewnej jest inwestycją na lata!

Profesjonalne stoły ze stali nierdzewnej

W tym artykule musimy również wspomnieć o wyjątkowym produkcie, czyli o stołach wykonanych ze stali nierdzewnej. Te meble są tak bardzo funkcjonalne, że zastosowanie znajdą wszędzie – w restauracjach, barach, kawiarniach, w firmach cateringowych, w hotelach, szpitalach, a także w stołówkach szkolnych, czy jadłodajniach. Stoły ze stali nierdzewnej, podobnie, jak wcześniej wspomniane umywalki nierdzewne, można dopasować do swoich potrzeb i do wielkości kuchni – wybierając opcje “na wymiar”. Stoły ze stali nierdzewnej są dostępne w wielu różnych wariantach, np.: z przyścienną półką, z basenem jednokomorowym, z jednym zlewem, z półkami oraz wiele innych. Dwa najpopularniejsze rodzaje stołów ze stali nierdzewnej to produkty przyścienne oraz wyspowe. Podobnie, jak wszystkie meble ze stali nierdzewnej, również stoły gastronomiczne są niezwykle trwałe i wytrzymałe, a także odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz na urazy mechaniczne – wstrząsy, czy uderzenia. Gwarantujemy, że zakup tego typu mebli będzie świetną decyzją, z której będziesz zadowolony!