Producent urządzeń chłodniczych i mebli nierdzewnych – Rilling

Rilling to polska marka, która należy do firmy Krosno-Metal Sp. z o.o., zajmującej się produkcją innowacyjnych urządzeń gastronomicznych, które są wykorzystywane w profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Firma znana jest nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Do produkcji urządzeń wykorzystywane są najwyższej klasy materiały, a sam proces odbywa się przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i rozwiązań – na każdym etapie. Rilling to marka, w której ofercie znajdują się najwyższej klasy szafy chłodnicze, szafy mroźnicze, stoły mroźnicze i chłodnicze KT, schładzarki odpadów, saladety i stoły chłodnicze BR 95, barowe stoły chłodnicze, meble ze stali nierdzewnej AISI 304, a także schładzarko-zamrażarki szokowe. Wszystkie te urządzenia pozwalają na profesjonalne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego, są one wykonane z dbałością o najmniejsze detale, funkcjonalne i praktyczne, stąd też ich niegasnącą popularność.

Czytaj więcej >

Profesjonalne urządzenia chłodnicze Rilling

Szafy chłodnicze Rilling w całości zostały wykonane z odpornej i wytrzymałej stali nierdzewnej, która poprawia ich funkcjonalność i zwiększa żywotność każdego urządzenia. Maszyny są wyposażone w inteligentną cyrkulację chłodniczą, umożliwiającą równomierny rozkład temperatury w urządzeniu. Zakres temperatur jest niezwykle szeroki i z możliwością regulacji, a to wszystko dzięki elektronicznemu sterownikowi. Stoły chłodnicze Rilling posiadają funkcję automatycznego rozmrażania i odparowania skroplin, które odbywa się przy wykorzystaniu gorącego gazu. Takie rozwiązanie znacząco zwiększa sprawność układu chłodniczego. Co więcej, izolacja korpusu chłodniczego została wykonana przy zastosowaniu pianowanej metody wysokociśnieniowej, co skutecznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej, a także jest gwarancją izolacji na najwyższym poziomie. Urządzenia chłodnicze Rilling są trwałe, wytrzymałe i niezawodne, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że posłużą Wam wiele lat.

Meble nierdzewne Rilling

Meble ze stali nierdzewnej Rilling to wyjątkowe produkty, które świetnie sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym. Są nie tylko wykonane ze stali nierdzewnej najwyższej jakości, ale także przystosowane do codziennej pracy, a to wszystko dzięki precyzyjnej konstrukcji wykonania. Meble nierdzewne Rilling to m.in.: stoły, szafki, blaty, bloki szuflad, zlewy porządkowe, zlewy komorowe, baseny, szafy przelotowe, wózki kelnerskie, półki ścienne BK, regały, stoły zlewowe, czy szafki ścienne. Wszystkie te meble są nie tylko trwałe i bardzo wytrzymałe, ale także odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz na urazy mechaniczne. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości, co znacząco usprawnia codzienną pracę w kuchni.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się innowacyjne produkty marki Rilling. W razie pytań lub wątpliwości – zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!