Liczniki wody – wysoka jakość i niezawodność w sklepie Gastromania.pl!

Gastromania.pl to prężnie rozwijający się sklep z profesjonalnymi urządzeniami gastronomicznymi, piekarniczymi i cukierniczymi oraz wieloma akcesoriami. Wszystkie produkty, które mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie, zostały wykonane z wyjątkową precyzją i z solidnych materiałów. Poza wszelkiego rodzaju urządzeniami oferujemy także akcesoria kuchenne, m.in. liczniki wody. Dostępnych jest kilka wariantów: licznik do wody do uzdatniaczy, elektroniczny licznik przepływu wody, licznik i miernik przepływu wody w jednym, elektroniczny licznik wody oraz licznik do systemu filtracji wody.

Czytaj więcej >

Liczniki wody – sprawdź wydajność danego systemu filtracyjnego!

Licznik wody do uzdatniacza dokładnie wylicza (na podstawie wprowadzonej wydajności filtra i zarejestrowanej objętości przepływu) wydajność zamontowanego w lokalu gastronomicznym systemu filtracyjnego. Liczniki wody pokazują poprzez miganie, kiedy wkład filtracyjny ulega wyczerpaniu i należy go wymienić. Zamontowany jest w nich także zegar, który po maksymalnie 12 miesiącach wskazuje termin zalecanej wymiany wkładu. Dzięki temu będą Państwo w stanie wymienić wkład filtracyjny w odpowiednim terminie. Liczniki wody firmy Brita zostały sprawdzone przez niezależne instytuty i nie wykazują szkodliwego wpływu na wszelkiego rodzaju produkty spożywcze i inne artykuły żywnościowe.

Elektroniczne liczniki wody

Elektroniczny licznik przepływu wody wyprodukowany został z myślą o profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Marka Redfox słynie z produktów, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością i niezawodnością. Liczniki wody tej firmy obliczają pozostałą wydajność filtra na podstawie pomiaru przepływu wody. Ich dodatkowym atutem jest to, że zostały wyposażone we wbudowany wskaźnik wydajności. Zakres przepływu wody wynosi od 10 do 100 litrów na godzinę. Elektroniczny licznik przepływu wody pracuje w temperaturze od 4 do 30 stopni Celsjusza.