Wszystkie kategorie w dziale Szafy dwutemperaturowe

Dwutemperaturowe szafy chłodniczo-mroźnicze w bogatym asortymencie Gastromania.pl

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla Państwa trwałe i wytrzymałe dwutemperaturowe szafy chłodniczo-mroźnicze, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Te innowacyjne urządzenia umożliwiają nie tylko przechowywanie produktów spożywczych w odpowiedniej temperaturze, lecz także ich mrożenie. Są uniwersalne, a każde z nich zostało wyposażone w dwie oddzielne komory – chłodniczą oraz mroźniczą. W naszym asortymencie dwutemperaturowe szafy chłodniczo-mroźnicze są dostępne w wielu wariantach, dlatego z pewnością każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

Czytaj więcej >

Na co zwrócić uwagę wybierając szafy dwutemperaturowe chłodniczo-mroźnicze do swojego lokalu gastronomicznego?

Przede wszystkim warto sprawdzić, z jakich materiałów zostało wykonane konkretne urządzenie. Najczęściej wykorzystywana jest stal malowana, tworzywo sztuczne oraz oczywiście stal nierdzewna, która ma właściwości antykorozyjne. Oznacza to, że jest to surowiec odporny na działanie niskich i wysokich temperatur, wodę, urazy mechaniczne oraz inne czynniki zewnętrzne. Warto wziąć pod uwagę również rozmiar urządzenia (długość, wysokość oraz szerokość), aby mieć pewność, że będzie idealnie pasował do lokalu gastronomicznego. Istotna jest również pojemność urządzenia (w naszej ofercie w przedziale od 254 do 1400 litrów), moc całkowita, temperatura minimalna, temperatura maksymalna oraz liczba drzwi. Szafy dwutemperaturowe chłodniczo-mroźnicze są niemałą inwestycją, dlatego przed zakupem konkretnego modelu, warto dokładnie zapoznać się z dostępną ofertą.

Dwutemperaturowe szafy chłodniczo-mroźnicze – sprawdź naszą ofertę!

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem! Dwutemperaturowe szafy chłodniczo-mroźnicze to nie wszystko, co możemy zaoferować! W sklepie dostępne są również inne profesjonalne urządzenia, akcesoria, gadżety i meble gastronomiczne. Życzmy udanych zakupów, a w razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem Gastromania.pl!