Głowice do filtrów wody – wybierz najlepszą jakość w sklepie Gastromania.pl!

Sklep Gastromania.pl tworzą ludzie, których pasją jest branża gastronomiczna, cukiernicza oraz piekarnicza. Zawsze staramy się, aby wszystkie klientki i wszyscy klienci byli zadowoleni z zakupów i ze świadczonych przez nas usług. Dużą wagę przykładamy do jakości oferowanych przez nas produktów, ponieważ wiemy, jak ważne jest to podczas prowadzenia lokalu gastronomicznego. Poza profesjonalnymi urządzeniami (takimi jak maszyny do rozdrabniania warzyw lub maszyny do cięcia kości) w naszym asortymencie dostępne są również głowice do filtrów wody, bez których praca w kuchni może okazać się o wiele trudniejsza.

Czytaj więcej >

Głowice do filtrów wody – uniwersalny wariant by-pass do Purity C

Głowica uniwersalna by-pass do Purity C od firmy RM GASTRO, dystrybuowana pod marką Redfox, została zaprojektowana i stworzona z myślą o kucharzach i personelu pomocniczym w profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Głowice do filtrów wody umożliwiają podłączenie różnych przyłączy oraz ustawień obejścia. Wyposażone zostały w innowacyjny uchwyt blokujący, który zapewnia bezpieczną blokadę, system szybkiej wymiany, funkcję odcięcia dopływu wody w przypadku braku wkładu oraz w zintegrowany zawór płukania i odpowietrzania. Dopływ i odpływ wody umieszczony jest po jednej stronie, co oszczędza dużo miejsca podczas montażu. Głowice do filtrów wody by-pass do Purity C idealnie nadają się do urządzeń do gotowania na parze, chłodziarek oraz pieców.

Jakie głowice do filtrów wody są dostępne w sklepie Gastromania.pl?

Gastromania.pl posiada w swojej ofercie wyłącznie produkty o bardzo wysokiej jakości wykonania. Głowice do filtrów wody dostępne są w kilku wariantach, takich jak głowica uniwersalna by-pass do Purity C, głowica bez bypassu do wkładów ONE oraz głowica Purity C Steam G by-pass regulowana. Ten ostatni model wyróżnia się aż czterostopniową regulacją przepływu wody, a stosuje się go głównie w ekspresach do kawy.