Profesjonalne kotły warzelne

Kotły warzelne to jeden z podstawowych elementów każdego profesjonalnego lokalu gastronomicznego, który przygotowuje większe ilości posiłków dla swoich klientów. Świetnie sprawdzą się w restauracje, stołówkach, a także w barach, jadłodajniach, hotelach oraz firmach cateringowych. W naszej ofercie znajdą Państwo kotły o różnych rozmiarach – wielkościach i pojemnościach, co ułatwi dopasowanie tego urządzenia do potrzeb konkretnego lokalu. Kotły warzelne usprawniają przygotowywanie posiłków, są dużym ułatwieniem zarówno dla kucharzy, jak i dla personelu pomocniczego. W naszym asortymencie dostępne są m.in.: kotły gastronomiczne z linii 700 i 900, jak również kotły wolnostojące – elektryczne, gazowe, parowe, czy węglowe. Oferujemy również profesjonalne podstawy do kotłów warzelnych.

Czytaj więcej >

Kotły warzelne dla gastronomii

Kotły warzelne dla gastronomii, które znajdują się w naszym asortymencie, zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów, które są trwałe i solidne. Jest to między innymi stal nierdzewna, czy stal chromowo – niklowa. Zastosowanie najlepszych surowców sprawia, że nasze kotły gastronomiczne są gwarancją bezpieczeństwa i wydajności, dlatego z pewnością posłużą Państwu przez wiele lat. Urządzenia są funkcjonalne i dostępne w wielu formach, co umożliwia idealne dopasowanie do wielkości kuchni.

Kotły gastronomiczne

Gastromania.pl to sklep internetowy, który zajmuje sie sprzedażą innowacyjnych urządzeń, gadżetów oraz akcesoriów gastronomicznych. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla profesjonalistów – do użytku komercyjnego, jak również dla klientów indywidualnych – dla gospodarstw domowych. Nasz sklep współpracuje z najlepszymi producentami, którzy są znani i doceniani nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Są to między innymi firmy: Kromet, Bartscher, czy Redfox. Te przedsiębiorstwa wykorzystują nowoczesne technologie i rozwiązania na każdym etapie produkcyjnym, dzięki czemu ich kotły warzelne są niezastąpione.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi kotłami gastronomicznymi lub innymi urządzeniami, akcesoriami i gadżetami kuchennymi, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Gastromania.pl! Gastronomia to nie tylko nasza praca, ale również pasja, dlatego z przyjemnością doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania, odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości! Serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!