Wszystkie kategorie w dziale Chłodzenie alkoholu

Akcesoria do chłodzenia alkoholu w asortymencie Gastromania.pl

W tej kategorii produktowej znajdą Państwo profesjonalne akcesoria do chłodzenia alkoholu, a nasza oferta obejmuje naczynia i pojemniki, które umożliwiają chłodzenie wina, szampana, piwa i innych trunków. Produkty idealnie sprawdzą się zarówno w restauracjach, barach, hotelach i innych punktach gastronomicznych, jak i w gospodarstwach domowych. Wszystkie artykuły wykonano z trwałych materiałów. Akcesoria do chłodzenia alkoholu dostępne są w wielu ciekawych wariantach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej >

Akcesoria do chłodzenia butelek

Akcesoria do chłodzenia butelek są niezbędne w każdej restauracji i hotelu. Na szczególną uwagę zasługują pojemniki termoizolacyjne, które umożliwiają utrzymanie butelek z alkoholem w odpowiedniej temperaturze. Każdy rodzaj wina powinien być odpowiednio schłodzony przed podaniem, aby wydobyć z niego wszystkie smaki i aromaty. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl dostępne są m.in. misy do wina, coolery do butelek, wiaderka do szampana, misy do szampana czy schładzacze do butelek. Oferujemy również stojaki i podstawy do wiaderek do szampana, których stabilna konstrukcja jest gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa. Do produkcji zastosowano m.in. stal nierdzewną, platynę, beton, aluminium, PVC, miedź, poliwęglan, polistyren, polipropylen, stal malowaną, szkło, stal ocynkowaną, tworzywo sztuczne, stal galwanizowaną, akryl, szkło i stal chromowaną.

Naczynia do chłodzenia alkoholu – sprawdź naszą ofertę

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, który jest dostępny w naszym sklepie internetowym. Oferujemy nie tylko naczynia do chłodzenia alkoholu, lecz także inne innowacyjne urządzenia, akcesoria i gadżety gastronomiczne, które mogą być wykorzystywane przez profesjonalistów i amatorów. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.