Stoły chłodnicze do sałatek w asortymencie Gastromania.pl

Stoły chłodnicze do sałatek to innowacyjne urządzenia, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie sałatek oraz świeżych warzyw w odpowiedniej temperaturze. W zależności od modelu, na który się Państwo zdecydują, w komorze znajdują się półki do pojemników GN w wielu konfiguracjach. Takie rozwiązanie zwiększa efektywność pracy oraz pozwala na eleganckie wyeksponowanie wszystkich potraw i przekąsek. Stoły chłodnicze do sałatek, które oferujemy, zostały wykonane ze stali nierdzewnej o właściwościach antykorozyjnych. Oznacza to, że jest odporna na działanie niskich i wysokich temperatur, urazy mechaniczne, uszkodzenia oraz inne czynniki zewnętrzne.

Czytaj więcej >

Na co zwrócić uwagę wybierając stoły chłodnicze do sałatek do swojego lokalu gastronomicznego?

Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich rozmiar (długość, szerokość, wysokość i pojemność) oraz oczywiście liczbę pojemników GN, które mogą być umieszczone wewnątrz urządzenia. W naszym sklepie dostępne są stoły chłodnicze do sałatek o pojemności od 4 do 8 pojemników GN. Warto wziąć pod uwagę również rozmiar tych pojemników. Dostępne opcje to m.in. GN 2/4 (530×162 mm), GN 1/1 (530×325 mm), GN 1/4 (265×162 mm) czy GN 1/6 (176×162 mm). Istotnym parametrem jest również temperatura minimalna oraz maksymalna, a także moc urządzenia. W naszym asortymencie dostępne są stoły chłodnicze do sałatek jednodrzwiowe, dwudrzwiowe oraz trzydrzwiowe.

Stoły chłodnicze do sałatek – zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem!

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą! W naszym sklepie internetowym Gastromania.pl są dostępne nie tylko stoły chłodnicze do sałatek, lecz także inne urządzenia, gadżety, meble i akcesoria dla profesjonalnej gastronomii. Większość z dostępnych produktów może być również wykorzystywana przez klientów indywidualnych, którzy szukają nietypowych rozwiązań do swojej domowej kuchni. Serdecznie zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania. Życzymy udanych zakupów!