Profesjonalne szczypce gastronomiczne

Szczypce gastronomiczne to ciekawy gadżet, który z pewnością przyda się zarówno w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, jak i również w gospodarstwach domowych – do codziennego gotowania. Są to idealne narzędzia, które mają szereg zastosowań i znacząco ułatwiają codzienną pracę kucharza oraz personelu pomocniczego. Szczypce gastronomiczne pozwalają na szybkie przewracanie produktów spożywczych, jak mięso czy warzywa, które poddajemy obróbce termicznej – smażeniu. Sprawdzą się również do nakładania sałatek, makaronu, ryżu oraz innych sypkich produktów, a także do ściągania z grilla gorących kiełbas, mięsa, czy szaszłyków. Szczypce gastronomiczne znajdą zastosowanie również w barach, pubach, dyskotekach i w innych lokalach, które zajmują się sprzedażą alkoholu na skalę komercyjną, np. do serwowania lodu. W asortymencie naszego sklepu Gastromania.pl znajdą Państwo profesjonalne szczypce kuchenne, m.in.: szczypce uniwersalne, szczypce do ślimaków, szczypce cukiernicze, pęsety do usuwania ości, szczypce do cukru, szczypce do grilla, szczypce do homarów i wiele, wiele więcej!

Czytaj więcej >

Szczypce ze stali nierdzewnej

Jednym z głównych surowców, z których są produkowane szczypce gastronomiczne, znajdujące się w naszej ofercie, jest stal nierdzewna. Jest to materiał bardzo często stosowany w branży gastronomicznej – nie tylko do produkcji akcesoriów, ale również mebli i urządzeń. Jego popularność wynika przede wszystkim z niezwykłych właściwości, które oferuje. Jest to przede wszystkim surowiec odporny na korozję, czyli niszczące działanie czynników zewnętrznych. Dotyczy to zarówno wody, jak i zmiennej temperatury powietrza. Stal nierdzewna jest uodporniona zarówno na bardzo niskie temperatury, jak i również te wysokie. To jednak nie koniec zalet! Szczypce ze stali nierdzewnej są również bardzo trwałe i wytrzymałe, co wiąże się z odpornością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, które mogą się pojawiać podczas codziennej pracy w kuchni. Inwestycja w szczypce gastronomiczne, które zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z pewnością będzie dla Państwa opłacalna!

Szczypce kuchenne w Gastromania.pl

Wszystkie nasze akcesoria, w tym również szczypce kuchenne, zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów, które są bardzo trwałe i odporne. Nie straszna im wysoka i niska temperatura, a także urazy mechaniczne. Jest to m.in. stal nierdzewna, PVC, aluminium, nylon, silikon, poliwęglan, drewno, poliamid, stal chromowana, czy tworzywo sztuczne. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnych akcesoriów gastronomicznych, jak szczypce kuchenne, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Od lat profesjonalnie zajmujemy się wyposażaniem lokali gastronomicznych w niezbędne urządzenia, akcesoria oraz gadżety kuchenne. Z naszych usług korzystają także klienci indywidualni, którzy szukają ciekawych rozwiązań do swojej domowej kuchni. W razie, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub nurtujące wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem!