Wszystkie kategorie w dziale Maszyny do lodów

Innowacyjne maszyny do lodów

W kategorii automaty i maszyny do lodów znajdą Państwo profesjonalne i innowacyjne urządzenia. Gastromania.pl obejmuje szeroką ofertę maszyn, frezerów i automatów do produkcji lodów włoskich, amerykańskich oraz rzemieślniczych. Wyposażamy cukiernie, lodziarnie i kawiarnie, a także inne lokale gastronomiczne, które w swojej ofercie posiadają ten orzeźwiający deser. W naszym asortymencie dostępne są wysokiej klasy maszyny do lodów: frezery i automaty do lodów soft oraz jogurtów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Gastromania.pl!

Czytaj więcej >

Profesjonalne maszyny do lodów

Wszystkie nasze urządzenia i maszyny do produkcji lodów zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości jak m.in. stal nierdzewna. Jest to surowiec niezwykle trwały i wytrzymały, odporny również na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jak woda, wilgoć czy niska i wysoka temperatura. Stal nierdzewna jest również odporna na urazy mechaniczne: uderzenia i wstrząsy. Jest to materiał bardzo często wykorzystywany w branży gastronomicznej, a to wszystko za sprawą niezwykłych właściwości i powierzchni, którą bardzo łatwo utrzymać w czystości. Takie rozwiązanie sprawia, że praca kucharza i personelu pomocniczego staje się szybsza i bardziej efektywna!

Maszyny do produkcji lodów

Nasz sklep internetowy współpracuje z najlepszymi producentami w Polsce i na świecie, jak m.in.: Stalgast czy Telme. Ich urządzenia do lodów to nie tylko bardzo wydajne maszyny, które potrafią pracować na dużych obrotach, ale również sprzęty precyzyjne i dokładne, umożliwiające przygotowanie lodów o odpowiedniej konsystencji i strukturze. Desery, które przygotują Państwo przy użyciu naszych maszyn do produkcji lodów z pewnością zachwycą każdego klienta! Produkty są dostępne w różnych formach i rozmiarach, aby każdy mógł znaleźć dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebuje w swoim lokalu gastronomicznym.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem! W razie pytań i wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt.