Cena netto: 67500,00 zł
Cena brutto: 83025,00 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 500 mm
szerokość 650 mm
wysokość 1260 mm
pojemność: 15 l
moc całkowita: 0.25 kW
napięcie: 230 V
waga: 90 kg
wyświetlacz: tak

Maszyna do dozowania lodów rzemieślniczych 13 l/cykl | TELME, Variofill - Opis:

Maszyna do dozowania lodów i produktów żywnościowych Veriofill produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie do dozowania pucharków i kubków lodowych. Posiada sterowanie ręczne lub za pomocą pedału. Szybkość wydawania oraz ciśnienie można regulować w zależności od rodzaju produktu. Możliwe jest użycie produktów o różnej konsystencji. Waga porcji do 1000 g. Urządzenie do dozowania produktów żywnościowych Telme Variofill* wyposażono w cylinder o pojemności 13 l. Automatyczne mycie i prostota obsługi dają gwarancję maksymalnej higieny. Może pracować z lodami, dżemem, rzemieślniczym żelem zawierającym kawałki świeżych i suchych owoców lub inne stałe składniki (maks. 8 mm). Wydajność w przybliżeniu:
  • 680 porcji/h, 50 gr
  • 450 porcji/h, 75 gr
  • 335 porcji/h, 100 gr
  • 220 porcji/h, 150 gr

    Maszynę wyposażono w kółka umożliwiające łatwy transport urządzenia. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Maszyna do dozowania lodów rzemieślniczych 13 l/cykl | TELME, Variofill - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Maszyna do dozowania lodów rzemieślniczych 13 l/cykl | TELME, Variofill - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny