Stoły mroźnicze dla handlu i profesjonalnej gastronomii

Stoły mroźnicze to urządzenia bardzo uniwersalne, dlatego znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym. Najczęściej są obecne w restauracjach, barach, pizzeriach, jadłodajniach, stołówkach, hotelach i firmach cateringowych, a także w innych profesjonalnych kuchniach. Jest to świetna alternatywa dla klasycznych urządzeń mroźniczych, ponieważ każdy model został dodatkowo wyposażony w wygodny blat, który zapewnia dodatkową przestrzeń w kuchni do gotowania lub przechowywania produktów spożywczych i akcesoriów gastronomicznych. Stoły mroźnicze, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl, umożliwiają głębokie mrożenie produktów w temperaturze od -24 do 8°C.

Czytaj więcej >

Jakie stoły mroźnicze oferujemy?

Modele, które znajdą Państwo w naszym sklepie, zostały wyprodukowane przez znanych i cenionych producentów. Od początku naszej działalności stawiamy na produkty renomowanych firm, ponieważ wiemy, że jest to gwarancją najwyższej jakości. Współpracujemy m.in. ze STALGAST, ASBER, HENDI, RM GASTRO czy RILLING. Poszczególne stoły mroźnicze różnią się pod względem szerokości, wysokości i pojemności, dzięki czemu z łatwością dopasują je Państwo do innych elementów wyposażenia, które znajdują się w lokalu. Istnieje również możliwość całkowitej personalizacji mebla – w tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem. Dostępne modele są dostępne w wersji z agregatem bocznym lub agregatem na dole – w zależności od Państwa oczekiwań i preferencji.

Stoły mroźnicze w bogatym asortymencie Gastromania.pl!

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem, gdyż oferujemy nie tylko stoły mroźnicze, lecz także inne urządzenia, akcesoria, meble i gadżety, które są dedykowane profesjonalnej gastronomii. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu – z przyjemnością podpowiemy najlepsze rozwiązania. Życzymy udanych zakupów!