Profesjonalne patelnie gastronomiczne

Jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego są profesjonalne patelnie gastronomiczne. Te uniwersalne akcesoria umożliwiają szybkie przygotowywanie, smażenie i pieczenie produktów spożywczych. Są niezastąpionym akcesorium podczas codziennej pracy kucharza oraz personelu pomocniczego. Nowoczesną wersją patelni gastronomicznej, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jest patelnia uchylna dla gastronomii. W naszej ofercie znajdą Państwo patelnie uchylne, które są dostępne w wielu różnych rozmiarach i wariantach, aby każdy mógł znaleźć do swojej restauracji produkt idealny.

Czytaj więcej >

Patelnie uchylne dla gastronomii

Patelnie uchylne dla gastronomii, które są dostępne w naszym asortymencie, to wyjątkowo trwałe i solidne produkty, a to wszystko dzięki wykorzystaniu trwałych i wytrzymałych materiałów. Oferujemy patelnie uchylne dla gastronomii w formie elektrycznej oraz gazowej. Zarówno pierwszy, jak i drugi wariant tego produktu, to urządzenie wysokiej klasy, które jest świetnym rozwiązaniem dla każdego profesjonalnego lokalu gastronomicznego. Ten rodzaj patelni jest przystosowany do przygotowywania potraw na większą skalę, dlatego idealnie sprawdzi się również w hotelach oraz firmach cateringowych. Większość urządzeń została wyposażona w funkcję, która umożliwia regulację temperatury, co pozwala na niezwykle dokładną kontrolę trwającego procesu smażenia.

Patelnie gastronomiczne

Nasz sklep internetowy gastromania.pl współpracuje z najlepszymi producentami, którzy są znani i cenieni na całym świecie. Jest to między innymi firma: Stalgast, Kromet, Asber, Bartscher, Hendi, Gaz, czy Redfox. To, co wyróżnia te firmy na rynku, to nowoczesne rozwiązania i technologie, które wykorzystują na każdym etapie produkcyjnym. Efektem takich działań są wyjątkowe patelnie uchylne dla gastronomii, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnych patelni uchylnych lub innych urządzeń i akcesoriów gastronomicznych, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!