Wszystkie kategorie w dziale Bufety gastronomiczne

Bufety barowe dla profesjonalnej gastronomii

Bufety barowe i wyspowe to profesjonalne lady sałatkowe, które najczęściej mają formę wygodnego wózka wyposażonego w kółka. Są to urządzenia samoobsługowe, które umożliwiają bezpieczną i higieniczną ekspozycję potraw: sałatek, dań ciepłych oraz zimnych. Artykuły są najczęściej wyposażone w niewielki daszek, dzięki któremu mogą być z powodzeniem wykorzystywane również na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych: festiwalach, festynach czy konferencjach. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór barów samoobsługowych grzewczych i chłodniczych do sałatek i dań ciepłych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są to urządzenia niezawodne i dostępne w wielu ciekawych wariantach.

Czytaj więcej >

Jakie powinny być bufety barowe?

Bufety barowe, które są dedykowane profesjonalnej gastronomii, powinny być przede wszystkim trwałe. W tym celu warto zwrócić uwagę na rodzaj materiałów, które zostały wykorzystane do ich wyprodukowania. Szczególnie polecanym surowcem jest stal nierdzewna, która ma wysokie właściwości antykorozyjne, a to oznacza, że jest odporna na działanie wody, wysoką i niską temperaturę, a także na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne i inne uszkodzenia. Kluczowy jest również rozmiar konkretnego bufetu – istotna jest np. maksymalna liczba pojemników GN, które jednorazowo można umieścić na ladzie.

Bufety barowe w asortymencie Gastromania.pl dostępne w wielu wariantach!

Chcą Państwo zainwestować w profesjonalne bufety barowe? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego Gastromania.pl! Dla naszych klientów przygotowaliśmy bufety barowe wykonane z najlepszych surowców, których zakup jest inwestycją na wiele lat. W naszej ofercie są dostępne także inne urządzenia bufetowe, przydatne akcesoria i gadżety, które świetnie sprawdzą się również w gospodarstwach domowych. Mają Państwo jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem! Życzymy udanych zakupów!