Sól do uzdatniaczy wody dla profesjonalnej gastronomii

Sól do uzdatniaczy wody skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia w zmywarkach gastronomicznych, piecach konwekcyjno-parowych, czajnikach, kostkarkach do lodu, ekspresach do kawy oraz w innych urządzeniach, które wymagają bezpośredniego połączenia z wodą.

Czytaj więcej >

Sól do zmiękczaczy wody

Oferujemy sól do zmiękczaczy wody, która dostępna jest w formie tabletek. Każda z nich została wykonana z chlorku sodu NaCl. Dzięki nowoczesnej formule, nasza sól do zmiękczaczy wody jest naprawdę skuteczna i gwarantuje najlepsze efekty! W naszym asortymencie dostępne są opakowanie w różnych wariantach, aby każdy nasz klient mógł znaleźć dla siebie odpowiedni produkt.

Sól do uzdatniaczy wody w ofercie Gastromania.pl!

Jeżeli chcą Państwo zainwestować w sól do uzdatniaczy wody lub inne urządzenia, akcesoria i gadżety dla profesjonalnej gastronomii, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące wybranych produktów – prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz zespół podpowie Państwu najlepsze rozwiązania!