Profesjonalne artykuły higieniczne dla gastronomii

Niezwykle ważnym aspektem w każdym lokalu gastronomicznym, jest utrzymywanie go w czystości. Dotyczy to zarówno sali restauracyjnej, jak również zaplecza oraz przede wszystkim kuchni. Należy regularnie dbać o sprzęty, urządzenia, naczynia oraz meble, aby zachować sterylność i bezpieczeństwo. Utrzymanie czystości jest szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku branży gastronomicznej, gdzie serwuje się gościom potrawy i dania. Aby nie doszło do skażenia jedzenia, ważna jest dezynfekcja, która umożliwi pozbycie się bakterii oraz innych drobnoustrojów chorobotwórczych. W przypadku lokali gastronomicznych, jak restauracje, bary, kawiarnie, bufety, stołówki, jadłodajnie, restauracje hotelowe, czy firmy cateringowe, do czyszczenia oraz dezynfekcji należy używać specjalistycznych produktów, które zostały przystosowane do miejsc, w których przygotowuje się jedzenie. Dotyczy to nie tylko restauracji i podobnych lokali, ale również zakładów przetwórstwa żywieniowego. Warto zaopatrzyć swój lokal w profesjonalne akcesoria do sprzątania, środki czystości, akcesoria do sprzątania łazienek, urządzenia czyszczące, preparaty impregnacyjne, a także produkty i środki do ochrony zdrowia, jak np. jednorazowe rękawiczki, maseczki, czy przyłbice. Jest to wymagane zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy cały świat walczy z epidemią COVID-19.

Czytaj więcej >

Innowacyjne akcesoria do sprzątania

Niezwykle istotnym elementem wyposażenia lokalu gastronomicznego są środki czystości, które pozwalają na utrzymanie czystości i zapewnienie sterylnych i bezpiecznych warunków – zarówno dla pracowników lokalu, jak również dla jego klientów. Nie można jednak zapomnieć o akcesoriach do sprzątaniach, czyli wszelkiego rodzaju szczotkach do czyszczenia, szufelkach do sprzątania, ściągaczach do wody, trzonków i kijów do sprzątania, zmiotek do okruchów, dozowników i opryskiwaczy, mopów, czy ścierek kuchennych. Te wyjątkowe akcesoria do sprzątania pozwolą Ci na szybkie i sprawne doprowadzenie do porządku lokalu gastronomicznego. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych artykułów, Twoja praca stanie się bardziej efektywna, a sprzątanie wyjątkowo dokładne. Warto dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników, dlatego zalecane jest, aby korzystać z profesjonalnych akcesoriów, gadżetów i urządzeń. Wybierajmy produkty, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, gdyż jest to dla nas gwarancja, że z pewnością posłużą nam przez wiele, wiele lat.

Środki czystości do lokalu gastronomicznego oraz zakładów przetwórstwa żywieniowego

Tak, jak już wspominaliśmy, niezwykle ważnym czynnikiem jest, aby utrzymywać porządek w naszym lokalu gastronomicznym. Jeżeli jedzenie będzie przygotowywane, a także przechowywane w warunkach sterylnych i higienicznych, to możemy mieć pewność, że zachowujemy maksymalne bezpieczeństwo i nie narażamy naszych gości na zatrucia pokarmowe. W tym celu warto zaopatrzyć się w profesjonalnej i bardzo skuteczne środki czystości do lokalu gastronomicznego oraz zakładów przetwórstwa żywieniowego. Każdy sprzęt i urządzenie powinno być czyszczone odpowiednio przystosowanym do tego preparatem, dlatego warto zaopatrzyć się m.in. w: środki czystości do zmywarek, piekarników, mycia podłóg, do łazienek, do pieców konwekcyjnych, ekspresów do kawy, miedzi, porcelany, czy mebli, a także preparaty do urządzeń chłodniczych, czyszczenia drewna oraz czyszczenia tkanin. Konieczny będzie zakup również środków dezynfekujących, płynów do stali nierdzewnej, do mycia szyb, czy do odkamieniania. Opcjonalnie przydadzą się również środki do neutralizacji zapachów, czy środki do odtłuszczania.