Cena netto: 31,00 zł
Cena brutto: 38,13 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 5 l

Profesjonalny płyn nabłyszczający do naczyń i urządzeń gastronomicznych HYBRID SILVER SHINE WASH BARMATIC 5l | BARMATIC, 976586 - Opis:

Skoncentrowany preparat o kwaśnym odczynie działa na trzech
płaszczyznach:
 • IDEALNIE SPŁUKUJE POZOSTAŁOŚCI PŁYNÓW MYJĄCYCH I ZAPOBIEGA
  ODKŁADANIU WAPNIA.

  * NADAJE WYJĄTKOWY POŁYSK SZKLANYM, PORCELANOWYM I METALOWYM
  POWIERZCHNIOM – BEZ SMUG – BEZ POLEROWANIA.

  * NEUTRALIZUJE BAKTERIE POPRZEZ ZASTOSOWANIE CZĄSTEK SREBRA.
  Preparat wykorzystuje w pełni swoje właściwości w zastosowaniu
  z HYBRID SILVER WASH BARMATIC.
Profesjonalny płyn nabłyszczający do naczyń i urządzeń gastronomicznych HYBRID SILVER SHINE WASH BARMATIC 5l | BARMATIC, 976586 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Profesjonalny płyn nabłyszczający do naczyń i urządzeń gastronomicznych HYBRID SILVER SHINE WASH BARMATIC 5l | BARMATIC, 976586 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny