Barmatic to producent wysokiej jakości urządzeń barowych. To sprzęt, który nie tylko usprawnia pracę barmanów, ale również wpływa na estetykę lokalu. Firma stawia na ciągły rozwój oraz poszerzanie swojego asortymentu, dzięki czemu dostajemy sprzęt dopasowany do potrzeb niemal każdego obiektu. Sprzęt gastronomiczny Barmatic dostępny w naszym sklepie objęty jest opieką serwisową.

Czytaj więcej >

Urządzenia barowe Barmatic

Zawód barmana wymaga precyzji, zręczności i szybkości. Klienci chcą zostać obsłużeni w błyskawicznym tempie, otrzymując wysokiej jakości napoje. Dlatego praca za barem wymusza obecność starannie dobranych narzędzi, które usprawnią wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych drinków czy koktajli. W naszym sklepie internetowym Gastromania.pl oferujemy sprzęt gastronomiczny producenta Barmatic, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

Barowa kruszarka do lodu Barmatic

Barowa kruszarka do lodu Barmatic jest bardzo wydajna. Wszystko to dzięki 8 młotom z zębami, które przechwytują kostki lodu z podajnika, aby błyskawicznie je rozkruszyć. Wszystkie elementy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego sprzęt jest zabezpieczony przed korozją. Wykorzystując nowoczesną technologię, urządzenie wywiera równomierny nacisk na kruszoną kostkę lodu.

Sprzęt gastronomiczny Barmatic

Dostępne w katalogu Barmatic kruszarki mają dużą moc i gwarantują długą żywotność urządzenia oraz stabilną pracę, co jest bardzo ważne w przypadku barów czy kawiarni, które nieustannie eksploatują tego typu sprzęt. Mechanizm chłodzony jest turbiną, dzięki czemu możliwe jest swobodne krążenie powietrza wewnątrz urządzenia. Kruszarka do lodu Barmatic przeznaczona jest do barów, restauracji, kawiarni, czy innych punktów gastronomicznych. Jest przystosowana do ciągłej pracy. Obsługa kruszarki jest intuicyjna i prosta, dlatego każdy bez problemu poradzi sobie z jej użytkowaniem. Mechanizm spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa – gdy wykryje próbę otwarcia pokrywy lub pojemnika w trakcie działania maszyny, urządzenie jest automatycznie zatrzymywane. Trwała konstrukcja sprawia, że jest to sprzęt, który posłuży nam przez wiele lat.