Cena netto:
7741,21 zł 9799,00 zł 9799,00 zł
Cena brutto:
9521,69 zł 12052,77 zł 12052,77 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 1000 mm
szerokość 650 mm
wysokość 900 mm
waga: 55 kg
ilość szuflad: 2 szt.
ilość pojemników GN: 5 szt.
ilość butelek: 7 szt.
rozmiar GN: GN 1/9 (176x108 mm)
materiał: stal nierdzewna
pojemniki w komplecie: nie
zlew: tak
gatunek stali nierdzewnej: AISI 304

Stacja barowa aperitif, 1000x650x(H)900 mm | BARMATIC, Oxygen - Opis:

Stacja barowa aperitif Oxygen – 200049 − stacja stosowana głównie w barach o mniejszej powierzchni, barach aperitifowych lub klubokawiarniach − posiada cargo wykorzystane opakowania tetra/pet/szkło i duży zbiornik na mieszaną organikę − wyposażona w zlew ze zraszaczem do dynamicznego płukania narzędzi barmańskich i nawilżania szkła do piwa − dodatkowym atutem jest deska do krojenia przesuwająca się na poręczach kryjąca luk szparę ze zrzutnią odpadów − stacja posiada 2 przedziały lodowe termoizolowane z odciekiem i miejsce na 5 GN’ów 1/9 (dodatki koktajlowe) − w przedniej strefie zmieścisz do 7 butelek alkoholu najczęściej stosowanego w barze − moduł nie zawiera w zestawie baterii i pojemników GN. Pojemniki GN 1/9 dostępne > TUTAJ. − wykonana ze stali nierdzewnej ASI304 Gatunek stali ASI304 jest odporny na większość kwasów utleniających, które powodują korozję, dlatego jest najczęściej wykorzystywanym typem stali w gastronomii do produkcji: zlewów, mebli i urządzeń gastronomicznych. Jest odporny na środki spożywcze (np. kwasy zawarte w owocach, warzywach, mleku), roztwory do sterylizacji, większość organicznych substancji chemicznych i barwników. OXYGEN - Kolekcja mebli barowych umożliwiających szeroki zakres konfiguracji. Charakterystyczną cechą jest możliwość zestawienia z różnego rodzaju urządzeniami chłodniczymi, myjącymi i produkcyjnymi. Meble doskonale sprawdzą się w koktajl barach, kawiarniach czy przestrzeniach winiarskich. Przy projektowaniu brano pod uwagę opinie dużego grona czołowych barmanów z całego świata. Dzięki ich sugestiom dobrano wysokości, głębokości, kołnierze krańcowe, odcieki czy nawisy. Meble OXYGEN stanowią przełom w dziedzinie przestrzeni roboczej MODUŁOWEJ. Wystarczy pomysł na bar a technologia układu meblowego sama poprowadzi Cię przez gamę produktów do efektu końcowego jakim będzie optymalnie ułożony front i back bar. Dlaczego OXYGEN: • WYTRZYMAŁOŚĆ/TRWAŁOŚĆ - Istotną rolę odgrywa odpowiednia mieszanka tlenu wykorzystywany przy spawaniu elementów. To o2 stanowi klucz do stabilności spoinowej. • OTWARTY SZKIELET – to rozwiązanie umożliwia doprowadzenie połączeń mediowych do zaimplementowanych w meblu urządzeń. • POWIERZCHNIA ROBOCZA – głęboka na 650 mm i ustawiona na wysokości 900mm stanowi najbardziej optymalny układ roboczy w barze. Stanowi to normę barmańską stosowaną w większości profesjonalnych barów na świecie. Umożliwia to ergonomiczną pozycję dla osób o zróżnicowanym wzroście. • STANDARYZACJA - wymiary wewnętrzne umożliwiają zastosowanie - chłodniczych, zmywających, wytwarzających lód - urządzeń barmańskich. Standaryzacja ta umożliwia łatwe zestawienie technologii uwzgledniającej kanały cyrkulacyjne i inne ważne aspekty przy tworzeniu baru. • JAKOŚĆ. Meble OXYGEN – w odróżnieniu od producentów basicowych - produkowane są z austenicznej stali chromo-niklowej AISI 304. Zawartość powyżej 18% chromu i 8% niklu blokuje utlenianie stali na jej powierzchniach przy styczności z wilgocią.
Stacja barowa aperitif, 1000x650x(H)900 mm | BARMATIC, Oxygen - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Stacja barowa aperitif, 1000x650x(H)900 mm | BARMATIC, Oxygen - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny