Profesjonalne formy do czekolady dostępne w naszym asortymencie!

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkowe akcesoria gastronomiczne, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu. Są to formy do czekolady, które umożliwiają przygotowanie słodkich wyrobów czekoladowych w wielu różnych kształtach.

Czytaj więcej >

Do wyprodukowania tych artykułów wykorzystano m.in. poliwęglan, tritan, tworzywo sztuczne oraz inne wytrzymałe surowce, dzięki czemu nasze formy do czekolady z pewnością posłużą Państwu przez wiele lat.

Jakie foremki do czekolady możemy zaoferować naszym klientom?

Aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów, przygotowaliśmy wyjątkowe produkty, które umożliwiają przygotowanie deserów monoporcyjnych. Te niewielkie, słodkie dekoracje będą stanowiły idealny dodatek do tortów, ciasteczek, deserów i innych słodkich wypieków.

W asortymencie Gastromania.pl są dostępne m.in.: foremki do czekolady, formy do pralin i trufli, formy do tabliczek czekolady i batonów, formy do figurek czekoladowych, formy do dekoracji czekoladowych, formy do czekoladowych lizaków oraz akcesoria – opakowania i ekspozytory do pralin i czekolady oraz widelce do trufli i pralin.

Formy do czekolady w wielu wariantach – sprawdź całą ofertę!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, gdyż formy do czekolady to nie wszystko, co możemy zaproponować naszym klientom! W naszym sklepie dostępne są również inne urządzenia, akcesoria i gadżety do produkcji czekolady, które zastosowanie znajdą w kawiarniach, cukierniach, restauracjach, hotelach oraz innych lokalach gastronomicznych.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością podpowiemy najlepsze rozwiązania i rozwiejemy wątpliwości. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i w tym czasie pozostajemy do dyspozycji naszych klientów!