Wagi kuchenne i wagi sklepowe

Precyzyjna waga kuchenna jest bardzo ważnym narzędziem w każdym lokalu gastronomicznym. To niewielkie urządzenie umożliwia niezwykle dokładnie odmierzyć poszczególne składniki – mięso, substancje sypkie czy nawet ciecz. Większość modeli, które znajdą Państwo w naszym sklepie, pozwala na wielokrotne tarowanie, co jest bardzo dużym ułatwieniem. Dzięki tej funkcji możliwe jest odmierzanie kilku, a nawet kilkunastu różnych składników do tego samego naczynia. Oferujemy wagi kuchenne oraz wagi sklepowe, które są dostępne w wielu różnych wariantach, by każdy z Państwa mógł znaleźć produkt spełniający wszystkie oczekiwania. W naszym asortymencie znajdują się m.in.: wagi magazynowe, wagi gastronomiczne z legalizacją, wagi kalkulacyjne, wagi kuchenne z wodoodporną legalizacją, wagi gastronomiczne z szalką, wagi cyfrowe, wagi cukiernicze, wagi pomocnicze oraz wiele innych produktów, które są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

Czytaj więcej >

Profesjonalne wagi gastronomiczne – bogaty asortyment

Oferowane przez nas produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które charakteryzują się bardzo dokładnym, solidnym wykonaniem. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów, jak np. stal nierdzewna, szkło hartowane, tworzywo sztuczne, ABS czy polistyren, sprawia, że zakupiona waga z pewnością posłuży Państwu przez wiele, wiele lat. Nasze wagi kuchenne i wagi sklepowe są dostępne w wielu rozmiarach, ze względu na co mają różną długość, szerokość i wysokość. Produkty posiadają także różne zakresy ważenia – największe z nich są w stanie zważyć nawet 150 kilogramów!

Gdzie kupią Państwo profesjonalne wagi sklepowe?

Najwyższej jakości wagi gastronomiczne -– sklepowe i kuchenne – dostaną Państwo w naszym sklepie internetowym Gastromania.pl! Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku, którzy są znani i cenieni nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jest to między innymi: Bartscher, Hendi, Ohaus, Tom-Gast czy Martellato. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i najlepszych materiałów uzyskujemy artykuły gastronomiczne, które nie przestają zachwycać swoim wykonaniem, trwałością i najwyższą jakością!

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnej wagi kuchennej, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W asortymencie dostępne są także inne wysokiej jakości urządzenia, akcesoria, meble i gadżety gastronomiczne. Nasza oferta jest skierowana zarówno do profesjonalistów, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań do kuchni i zaplecza, jak i amatorów gotujących w swoich domach. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, które dotyczą naszego asortymentu lub nawiązania współpracy z Gastromania.pl, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości i znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązania. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00 i w tym czasie pozostajemy do Państwa dyspozycji. Życzymy owocnych zakupów!