Wszystkie kategorie w dziale Urządzenia chłodnicze do ekspozycji

Jakie urządzenia chłodnicze do ekspozycji są dostępne w sklepie Gastromania.pl?

Urządzenia chłodnicze do ekspozycji są jednym z niezastąpionych elementów w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Ich głównym zadaniem jest ekspozycja żywności: ciast, sałatek, słodkich wypieków, deserów, owoców, tart, serów, wyrobów domowej roboty oraz innych dań i produktów spożywczych. Inwestycja w tego typu sprzęt jest świetnym rozwiązaniem, gdyż wszystkie prezentowane artykuły są utrzymywane w odpowiedniej temperaturze, dzięki czemu nie tracą swoich walorów smakowych oraz wartości odżywczych.

Czytaj więcej >

Urządzenia chłodnicze do ekspozycji dla profesjonalnej gastronomii

Urządzenia chłodnicze do ekspozycji, które oferujemy, to m.in. witryny ekspozycyjne i lady chłodnicze. Większość modeli została wyposażona w oświetlenie, dzięki czemu prezentowane wypieki i inne produkty spożywcze wyglądają atrakcyjnie. Innowacyjnym rozwiązaniem są również regulowane półki, które umożliwiają dostosowanie urządzeń chłodniczych do określonych potrzeb. Pojemniki na skropliny, które znajdują się w każdym modelu, ułatwiają utrzymanie porządku i usprawniają proces czyszczenia. Urządzenia chłodnicze do ekspozycji są dostępne w wielu kolorach (m.in. inox, biały, czarny, przezroczysty, srebrny, antracyt, wenge), co ułatwia dopasowanie ich do innych elementów w lokalu gastronomicznym. Oferujemy m.in. witryny cukiernicze, witryny do lodów, chłodziarki do napojów, witryny neutralne, regały chłodnicze, lady chłodnicze z szybą gięta oraz lady chłodniczne z szybą prostą.

Urządzenia chłodnicze do ekspozycji – zapraszamy do kontaktu!

Urządzenia chłodnicze do ekspozycji to nie wszystko, co możemy zaoferować naszym klientom! W ofercie są dostępne również inne urządzenia chłodnicze, maszyny, meble, akcesoria i inne gadżety dla profesjonalnej gastronomii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem Gastromania.pl. Życzymy udanych zakupów!