Szkolenia i pokazy

Organizujemy prezentacje profesjonalnych technologii gastronomicznych. Szkolenia pracowników w zakresie znajomości obsługi urządzeń kuchennych są przeznaczone dla kucharzy, szefów kuchni lub właścicieli restauracji. Nasz szef kuchni pokaże, jak uzyskać pożądany efekt poprzez właściwe przygotowanie potraw przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Korzystając z nich oszczędzasz znacząco na kosztach, czasie i świetnie poradzisz sobie z przygotowaniem potraw. Wszelkie działania podejmujemy po wcześniejszym uzgodnieniu, co najmniej dwa tygodnie przed terminem. Szkolimy nauczycieli i uczniów szkół gastronomicznych przygotowujących się do zawodu kucharza. Uczniowie pracują indywidualnie pod nadzorem specjalisty z danego zakresu. Pokazy i szkolenia pomagają doskonalić się w nowoczesnych technikach kulinarnych oraz profesjonalnym, przygotowywaniu potraw. Kurs kończy się uzyskaniem zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniu.
Jeśli chcesz wziąć udział w naszych pokazach i profesjonalnych kursach kulinarnych, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer: 33 5000 555

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się