Wszystkie kategorie w dziale Pojemniki do transportu

Pojemniki do transportu – niezbędne elementy wyposażenia lokalu gastronomicznego

Pojemniki do transportu są idealnym rozwiązaniem dla każdego lokalu gastronomicznego, który wydaje swoje posiłki na wynos. Są to m.in. stołówki, restauracje, jadłodajnie, przedszkola czy szkoły. Jako firma zajmująca się profesjonalnie branżą gastronomiczną, piekarniczą i cukierniczą, zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość tego typu produktów. Pozwalają one na utrzymywanie odpowiedniej temperatury podczas transportu, a także na zachowanie właściwych walorów smakowych i zapachowych konkretnych potraw. W naszym sklepie internetowym Gastromania.pl znajdą Państwo pojemniki do transportu w różnych rozmiarach i o różnej głębokości.

Czytaj więcej >

Jakie pojemniki do transportu dostępne są w sklepie Gastromania.pl?

Pojemniki do transportu występują w wielu wariantach, pojemnościach i rozmiarach. Ich maksymalna długość wynosi 75 cm, szerokość 80 cm, wysokość 74,5 cm, średnica 55 cm, a największa pojemność to aż 150 litrów. Zależało nam na tym, aby wybór był bardzo różnorodny, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy z Państwa ma inne wymagania i preferencje. Wszystkie dostępne pojemniki do transportu zostały wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, które charakteryzują się trwałością i wytrzymałością. Jest to ogromnie ważne, gdyż ich zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniej temperatury potrawy.

Profesjonalne pojemniki do transportu dla gastronomii

Sklep Gastromania.pl współpracuje wyłącznie z cenionymi i znanymi na całym świecie producentami. Są to m.in.: CAMBRO, Contacto, HENDI, Bartscher, Stalgast, THERMO FUTURE BOX, Alcas, Martellato, Pavoni czy THOR. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego nie możemy pozwolić na to, aby produkty przez nas oferowane były niskiej jakości. Nasz sklep internetowy tworzymy z pasją, a cały zespół dąży do tego, aby każda osoba kupująca produkty właśnie u nas, była usatysfakcjonowana swoim wyborem. Profesjonalne lokale gastronomiczne muszą być wyposażone w najwyższej jakości artykuły, a my zrobimy wszystko, aby w tym pomóc!