Promocja
Bestseller
Cena netto:
3,38 zł 4,50 zł 4,50 zł
Cena brutto:
4,15 zł 5,54 zł 5,54 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 253 mm
szerokość 150 mm
wysokość 74 mm
pojemność: 0.75 l
ilość w komplecie: 1 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
powierzchnia: satynowa
kolor: biały
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 750 ml YetiGel M | ALCAS, 315/3 - Opis:

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 750 ml Alcas. Idealny do sprzedaży lodów rzemieślniczych na wynos - sprawdzi się także do przechowywania i transportowania lodu, napojów chłodzonych oraz innych produktów spożywczych. Pudełko z pokrywką Yetgeli M, produkcji włoskiej firmy wykonane jest ze styropianu o unikalnej konstrukcji zapewniającej utrzymanie temperatury nawet do kilku godzin w optymalnych warunkach. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż chłodzonych produktów na wynos do spożycia konsumenckiego. Cena za komplet 1 sztukę.
Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 750 ml YetiGel M | ALCAS, 315/3 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 750 ml YetiGel M | ALCAS, 315/3 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny