Akcesoria kuchenne Alcas

Alcas to firma założona we Włoszech na początku lat 60 XX wieku przez Aldemaro Casebasse. Działające w przemyśle lodziarskim i cukierniczym przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najlepszej jakości akcesoriów, opakowań z estetycznego i higienicznego plastiku, papieru oraz aluminium. Troska o środowisko oraz ciągłe ulepszanie technologi produkcji skutkowało wprowadzeniem na rynek ekologicznych, tworzonych z kukurydzy opakowań z serii Bioplastic Line, które wielokrotnie otrzymywały najważniejsze międzynarodowe nagrody jako najlepsze produkty w kategoriach poszanowania natury. Firma przeszło 95% produktów wytwarza na terenie Włoch, co umożliwia dokładny dobór i kontrolowanie surowców oraz ciągły nadzór nad procesem produkcyjnym. Dziś Alcas jest jednym najlepszych producentów opakowań w swojej kategorii w Europie i od dawna pozostaje punktem odniesienia na rynku opakowań i akcesoriów dla branży cukierniczej i lodziarskiej. Gastromania.pl jako partner Alcas jest w stanie dostarczyć swoim klientom najwyższej jakości, w pełni spersonalizowane produkty, przyczyniając się do budowy tożsamości Twojego biznesu.

Czytaj więcej >

Wyposażenie bufetu Alcas

W swoim asortymencie firma Alcas oferuje profesjonalne akcesoria i gadżety, które idealnie sprawdzą się podczas codziennej obsługi bufetu. Wysokiej klasy materiały i surowce, z których są wykonywane wszystkie artykuły, dają gwarancję, że zakupione produkty posłużą nam przez lata! W asortymencie naszego sklepu znajdują się m.in.: pojemniki termoizolacyjne na lody na wynos, eleganckie patery do ekspozycji np. wyrobów cukierniczych, tacki plastikowe do ciast, deserów i monoporcji, pojemniki bez pokrywy, a także produkty jednorazowe: słomki, patyczki do lodów, kubeczki jednorazowe, czy pucharki na lody, które w całości zostały wykonane z biodegradowalnych, ekologicznych materiałów, które posiadają funkcję kompostowalności, dzięki czemu są niezwykle przyjazne dla środowiska.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnych gadżetów i produktów do swojej lodziarni lub bufetu, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem marki Alcas!