Cena netto: 21,55 zł
Cena brutto: 26,51 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 85 mm
ilość w komplecie: 40 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: biały
cena za: komplet

Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 8,5 cm GoGo - biała, okrągła – 40 szt. | ALCAS, 272/11 - Opis:

Biała tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 8,5 cm, okrągła pakowana po 40 szt. Tacka cukiernicza do monoporcji, produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonana jest z białego błyszczącego się tworzywa sztucznego - polistyrenu. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż deserów i lodów do spożycia konsumenckiego. Produkt ten idealnie nadaje się do prezentacji Twoich wyrobów w witrynach cukierniczych a także eleganckiego i oryginalnego serwowania w lokalu oraz na imprezach cateringowych. Cena za 40 sztuk okrągłych tacek.
Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 8,5 cm GoGo - biała, okrągła – 40 szt. | ALCAS, 272/11 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 8,5 cm GoGo - biała, okrągła – 40 szt. | ALCAS, 272/11 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny