Stanowiska neutralne dla profesjonalnej gastronomii

Stanowiska neutralne, które znajdą Państwo w tej kategorii produktowej, to profesjonalne elementy, które idealnie sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym. Jest to odpowiednie rozwiązanie nie tylko dla ciągów wydawczych, ale także bufetów i wydawek. Wykorzystywane są w restauracjach, stołówkach, jadłodajniach, hotelach, pizzeriach i innych profesjonalnych kuchniach. Oferujemy gotowe meble (w wielu różnych formach), jak również zajmujemy się projektowaniem stanowisk neutralnych według oczekiwań naszych klientów.

Czytaj więcej >

Stanowisko neutralne – ciągi wydawcze

Oferujemy produkty wykonane ze stali nierdzewnej i granitu, które zostały wyposażone w dwa rodzaje drzwi: suwane i uchylne. Szeroki wybór sprawia, że z pewnością każdy z Państwa znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Stanowiska neutralne mają duży, stabilny blat, do którego zastosowano m.in.: stal nierdzewną oraz granit. Poszczególne modele różnią się od siebie także pod kątem długości (od 500 do 1570 mm), liczbą półek (od 1 do 2 szt.), a także ilością pojemników GN (od 2 do 4 szt.).

Stanowiska neutralne w asortymencie Gastromania.pl!

Stanowiska naturalne są wielofunkcyjne. Pomagają nie tylko stworzyć wygodną i komfortową przestrzeń wydawczą, lecz także łatwo utrzymać ją w czystości. Są odporne na niszczące działanie czynników zewnętrznych oraz na urazy mechaniczne (uderzenia, zarysowania). W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej klasy stanowiska neutralne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!