Wszystkie kategorie w dziale Produkcja lodów

Produkcja lodów – zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Gastromania.pl!

W tej kategorii znajdą Państwo profesjonalne maszyny do produkcji lodów, jogurtu i śmietany. Gastromania.pl obejmuje szeroką ofertę profesjonalnych maszyn i urządzeń do pasteryzacji i produkcji lodów, shake’ów, jogurtów oraz bitej śmietany. Projektujemy i wyposażamy cukiernie, kawiarnie, lodziarnie, restauracje oraz inne punkty gastronomiczne. Lody to wyjątkowy przysmak, który jest skutecznym sposobem na ochłodzenie organizmu – zwłaszcza w gorące letnie dni. W naszym asortymencie znajdą Państwo wyjątkowe maszyny do lodów oraz inne ciekawe urządzenia gastronomiczne, jak pasteryzatory, emulsyfikatory do lodów czy granitory – schładzacze do napojów.

Czytaj więcej >

Maszyny do lodów

Wszystkie nasze produkty, w tym również maszyny do lodów, zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i trwałością – nawet przy intensywnej eksploatacji. Nasze maszyny do produkcji lodów powstały m.in. z wysokiej klasy stali nierdzewnej, która jest materiałem niezwykle praktycznym i bardzo często wykorzystywanym w gastronomii. Stal nierdzewna jest odporna na korozję, czyli szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jak woda, wilgoć, czy wysoka i niska temperatura. Ten materiał jest również odporny na uszkodzenia i urazy mechaniczne jak wstrząsy czy uderzenia. Co więcej jest to świetny surowiec, który bardzo łatwo utrzymać w czystości, dzięki czemu praca kucharza oraz personelu pomocniczego jest szybsza i bardziej efektywna.

Profesjonalna produkcja lodów

Maszyny do produkcji lodów to niezastąpione gadżety, które umożliwiają szybkie i sprawne przygotowanie pysznych i orzeźwiających lodów. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne urządzenia od znanych i lubianych producentów jak między innymi: STALGAST, czy TELME. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem wielofunkcyjnej maszyny do lodów, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Gastromania.pl to miejsce, które tworzę ludzie zakochani w gastronomii. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!